SİVASSPOR

Mesut Bakkal yenilgi için ne dedi?

Medicana Sivasspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal maçtan sonra çarpıcı açıklamalar yaptı

Mesut Bakkal yenilgi için ne dedi?

Medicana Sivasspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Spor Toto Süper Lig'in 27. haftasında sahalarında Bursaspor'a karşı aldıkları 2-1'lik yenilginin ardından zor bir dönemece girdiklerini belirtti.

Bakkal, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, söylenecek fazla bir şeyin olmadığını ve fazla konuşmak istemediğini söyledi.

Kaçırdıkları gollerin arkasına sığınmayı mazeret olarak söylemekten bıktıklarını dile getiren Bakkal, "Belki klasik olacak ama devam etmemiz gerektiğini söyleyebilirim, başka da söylenecek bir şey yok zaten." dedi. 

Bakkal, sakat futbolcuların çok olduğu bir ortamda müsabakalara çıkmaya çalıştıklarını vurgulayarak, "Dik durarak devam edeceğiz, başka bir çaremiz yok. Atamadık, olmadı." diye konuştu. 

Sivasspor Bursaspor maçı sonucu ve özeti

Karşılaşmanın hakemi Alper Ulusoy'un kötü bir maç yönettiğini savunan Bakkal, çok ucuz goller yediklerini ve üzüntülü olduğunu aktararak, şunları kaydetti:

"Zor bir dönemece girdik, hepimiz bunun bilincindeyiz. Burada bahar havası estiremem. Biraz da üzüntüm oradan. 7 maçımız var, 4'ü içeride. Devam edeceğiz, bunun başka bir şıkkı yok. Çok stresli ortamlarda maç oynuyoruz, devam edeceğiz, ben sadece onu söyleyebilirim. Elimizde, avucumuzda olanla devam edeceğiz."

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER