ANTALYASPOR

Maçta olay! Başkana locada saldırı

Konyaspor-Antalyaspor karşılaşmasında istenmeyen olaylar yaşandı. Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'a saldırdılar.

Maçta olay! Başkana locada saldırı

Antalyaspor, misafir olduğu Atiker Konyaspor karşısında 9 kişiyle 1-1’lik skoru alıp bir puanla evine dönerken kırmızı beyazlıların başkanı Ali Şafak Öztürk, Konya Büyükşehir Belediye Stadı’nda maçı seyrettiği locasında saldırıya uğradı…

Konya’da istenmeyen olaylar yaşandı... Bugün Konya'daki maç öncesi kent merkezine girişte Antalyaspor yöneticilerini ve ailelerini taşıyan otobüs taşlı saldırıya uğradı. Saldırıda yaralanan olmazken araçta maddi hasar oluştu.

Konyaspor-Antalyaspor karşılaşmanın son düdüğünün ardından Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ve kırmızı beyazlı yöneticilerin bulunduğu tribünde ise olaylar çıktı. 9 kişi kalan rakipleri karşısında kaçan penaltı ve kaybedilen iki puanın ardından skora sinirlenen ev sahibi takım taraftarları, locadaki Antalyaspor yöneticilerine saldırdı.

Konyaspor-Antalyaspor

Atiker Konyaspor - Antalyaspor maçında olaylar çıktı

Hürriyet'in haberine göre; Yaklaşık 50 otobüsle Konya’ya gelen taraftarlarıyla birlikte bir puanı kutlayan Ali Şafak Öztürk ve yöneticilerin alkışları sonrası locaya saldırı olunca bir anda arbede yaşandı. Başkan Öztürk ve diğer yöneticileri öfkeli taraftarların saldırısından polis ekipleri güçlükle kurtardı.

Yaşanan arbedede ağır darbeler alan Antalyaspor yöneticileri polisler eşliğinde araçlara bindirilerek şehir dışına çıkarıldı. Antalyasporlu bazı yöneticilerin yanlarında eşleri ve çocukları da bulunuyordu.

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER