ŞAMPİYONLAR LİGİ

Lokomotiv Moskova İstanbul deplasmanından çekiniyor

Lokomotiv Sportif Direktörü Erik Stoffelshaus, Avrupa'daki temsilcimiz Galatasaray'la İstanbul'da oynayacakları maçtan çekindiklerini dile getirdi.

Lokomotiv Moskova İstanbul deplasmanından çekiniyor

Lokomotiv Sportif Direktörü Erik Stoffelshaus, Galatasaray ile mücadele edecekleri UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu'nu değerlendirdi.

Rus basınına konuşan Erik Stoffelshaus, daha önce görev yaptığı Schalke ile eşleşmelerinin de inanılmaz olduğunu söylerken, İstanbul'dan çekindiklerini dile getirdi.

"HER FUTBOLCU BU BASKIYLA BAŞA ÇIKAMAZ" :  Lokomotiv'in ilk maçı İstanbul'da deplasmanında yapacağının hatırlatılması üzerine Erik Stoffelshaus, ''Çok zor bir maç. Türkiye'yi tanıyan herkes özellikle Galatasaray ve Beşiktaş maçlarında atmosferin ne kadar inanılmaz olduğunu bilir. Stadyumda maç boyunca korkunç bir gürültü olur ve her futbolcu bu baskıyla başa çıkamaz. Böyle bir test için mental olarak hazır olmalısınız. Çok gürültülü ve gergin bir ortam olacağını biliyoruz. Zaten Galatasaray'ın evinde çok iyi olmasının ve sahasında nadiren kaybetmesinin nedenlerinden biri de bu'' ifadelerini kullandı.

Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu ilk maçında 18 Eylül Salı günü Türk Telekom Stadyumu'nda Lokomotiv Moskova ile karşı karşıya gelecek.

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi planı hazır! Tam 4 futbolcu...

Yorumlar