SÜPER LİG

Kasımpaşa'da şok! Mustafa Denizli istifa etti

Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasına girmek üzere olduğumuz bugünlerde Kasımpaşa'dan şok bir haber geldi. Kasımpaşa teknik direktörü Mustafa Denizli'nin görevinden istifa ettiği öğrenildi.

Yusuf Özışık
Yusuf Özışıkyusuf@internetspor.com
Kasımpaşa'da şok! Mustafa Denizli istifa etti

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa'nın teknik direktörü Mustafa Denizli, görevinden ayrıldığını açıkladı.

Tecrübeli teknik adam görevinden ayrıldığını kendi el yazısıyla yazdığı mektupta bildirdi.

İşte Mustafa Denizli'nin istifa sözleri;

"Basın açıklamasıdır.

Bu sezon görev yaptığım Kasımpaşaspor camiasında büyük hedefler koyduğumuz Süper Lig yarışında ikinci devre itibari ile düşündüklerimizi gerçekleştiremediğimiz bir noktadayız.

Bu durum başta şahsım olmak üzere takımımda ve yönetimimde olumsuz bir psikolojik ortamın oluşmasına sebebiyet vermiştir. 

Hedeften ilk defa saptım

Bütün kariyerim süresince, hep büyük düşünerek hedeflerimi gerçekleştirdim. Ve hayatımda ilk defa koyduğum hedefin, sonuç ile bağdaşmadığını büyük bir üzüntü ile tanıklık ediyorum.

Hiçbir başarı veya başarısızlık sana güvenen ve yol arkadaşın olan yönetim, taraftar, idari ve teknik yardımcılarının, tüm kulüp çalışanları ile kurduğum iyi ilişkilerimin zedelenmesine sebebiyet vermemeli.

Dolayısıyla bu iyi ilişkiler çerçevesinde görevimden bugün itibari ile ayrılıyorum.

Bu süreçte benimle birlikte yol arkadaşlığı yapan başta Sayın Başkanımız, yönetim kurulumuz, idari ve teknik kadrolarımız, taraftarımız, tüm kulüp çalışanlarımıza ve elbette futbolcularıma teşekkürlerimi sunuyorum."

Kasımpaşa'dan Mustafa Denizli'ye teşekkür

Kasımpaşa'dan da tecrübeli teknik adama teşekkür gecikmedi. Kulüp, Mustafa Denizli için web sitesinden teşekkür mesajı yayınladı.

Bu sezon Teknik Direktörümüz olarak görev yapan Sayın Mustafa Denizli’ye katkıları için teşekkür eder, bundan sonraki yaşantısında başarılar dileriz.

Kasımpaşa Sportif Faaliyetler A.Ş.

Yorumlar