SPOR GÜNDEMİ

İşte Mircea Lucescu'nun derbi tahmini

Türkiye nefesini tuttu yarınki dev maçı bekliyor… İşte Mircea Lucescu'nun derbi tahmini...

İşte Mircea Lucescu'nun derbi tahmini

Derbide avantajın Beşiktaş'tan yana olduğunu söyleyen Mircea Lucescu, ''Galatasaray puan olarak geride olduğu için sahaya endişeli çıkacaktır'' dedi. 
 
Hem Kara Kartal hem Cimbom ile şampiyonluk yaşayan Rumen teknik adam karşılaşma ile ilgili çok ilginç saptamalarda bulundu.

Shakthar Donetsk ile Ukrayna ve Avrupa Kupaları'nda birçok başarı yakalayan 69 yaşındaki çalıştırıcı derbilerin atmosferinin çok farklı olabileceğinin altını çizdi, ama Beşiktaş'ın avantajlı olduğunu söyledi.

İşte Amkspor'a konuşan Mircea Lucescu'nun dev maçla ilgili analizi:

GALATASARAY STRESLİ OLACAK

"Lig çok uzun bir maraton ve henüz Türkiye Ligi'nin ortası... Sonlara doğru olmadıkça bir maçın bir ligin kaderini tayin edeceğini söylemek çok zor. Ama pazar günkü (yarınki) mücadele bir anlamda belirleyici olacaktır. Sonuçta Beşiktaş kazanırsa rakibinin altı puan önüne geçecek ve kendine önemli bir avantaj sağlayacak. Bu da şampiyonluk yolunda önemli bir adımdır. İki takım arasında stres seviyesi daha yüksek taraf doğal olarak G.Saray olacaktır. Altı puan geriye düşme ihtamali onların sahaya daha endişe içinde çıkmalarına sebep olabilir."  
 
DERBİ 

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER