DÜNYADAN FUTBOL

İşte Cristiano Ronaldo’nun serveti

Son olarak kendi adını taşıyan iç çamaşırları için kamera karşısına geçen futbolun süperstarı Cristiano Ronaldo, kasasını doldurmaya devam ediyor.

İşte Cristiano Ronaldo’nun serveti

CR7’nin sahip olduklarının yanı sıra yaptığı sponsorluk anlaşmalarıyla birlikte kişisel servetinin yaklaşık 400 milyon Pound olduğu öğrenildi.

Futbol dünyasının en önemli isimleri arasında yer alan Cristiano Ronaldo, sadece futboldan değil, futbol dışı birçok şeyden para kazanmayı başarıyor. Real Madrid’in Portekizli yıldızı, kulübü Real Madrid’den yıllık 19 milyon Pound (100 milyon TL) kazanırken, işin içine hem sponsorları hem kendisine ait olan şirketler dahil olduğunda ortaya inanılmaz bir servet çıkıyor. Son olarak kendi iç çamaşırı ürünlerinin 2018 yılı tasarımları için kamera karşısına çıkan Ronaldo, birbirinden özel pozlar verdi ve ürünlerini hayranlarının huzuruna bu şekilde sundu.

UEFA'dan Fenerbahçe'ye müjdeli haber

Adeta bacasız fabrika! : Bunun dışında spor ayakkabı, spor giyim ve çorap koleksiyonu da bulunan Ronaldo’nun servetinin 400 milyon Pound’u bulduğu ifade edildi. Adeta bacasız bir fabrika gibi hayatına devam eden 32 yaşındaki futbolcunun Portekiz’de yine kendi adını taşıyan iki oteli bulunuyor. Süperstar, elbette önemli firmalarla da sponsorluk anlaşmalarına sahip. Spor giyim markası Nike’la uzun süreli bir sözleşmesi bulunan CR7’nin, Armani, Castrol, Tag Heuer, Herbalife, Coca Cola, KFC, Konami ve Emirates’le de sözleşmeleri bulunuyor.

CR7’nin yaptığı sponsorluklar

Nike Spor
Armani Giyim
Castrol Otomotiv
Tag Heuer Saat
Herbalife Beslenme
Coca Cola İçecek
KFC Yiyecek
Konami Bilgisayar
Emirates Havayolu

Yorumlar
TREND HABERLER