FENERBAHÇE

Herkes Zalgiris Arena'daki tek Fenerbahçeliyi konuşuyor

Herkes Zalgiris Arena'daki tek Fenerbahçeliyi konuşuyor.. Fenerbahçe taraftarı Hakan Ekmen, THY Avrupa Ligi çeyrek final 3. maçını Zalgiris Arena'da izleyen tek sarı-lacivertli taraftar olarak dikkat çekti.

Herkes Zalgiris Arena'daki tek Fenerbahçeliyi konuşuyor

THY Avrupa Ligi çeyrek finalinde Fenerbahçe Beko'nun Zalgiris Kaunas'ı deplasmanda 66-57 yendiği maçta tribündeki tek Fenerbahçeli tüm dikkatleri üzerine çekti.

Hakan Ekmen yaptığı açıklamada, "İnsanlar sosyal medyada 'Çok cesurmuşsun' diyor ancak burada hiçbir problem yaşamadım. Maç sonu Zalgirisli taraftarlar beni tebrik etti" dedi.

Finlandiya'da yaşayan ve Milliyet Gazetesi'ne röportah veren Ekmen maçla ilgili anılarını şöyle anlattı: "Maç günü şans eseri bir tane bilet buldum ve son anda aldım. İnsanlar sosyal medyada 'Çok cesurmuşsun' diyor ancak burada hiçbir problem yaşamadım.
 
"Beni tebrik ettiler"
 
Maç sonu Zalgirisli taraftarlar beni tebrik etti. Çok medeni bir ortamda maç izledim. Dünyada böyle bir atmosfer yok. Burası Ülker Arena'dan bile daha iyi. Herkes yemyeşil giyinmişti. Biz bunu hala yapamıyoruz. 

TREND HABERLER
Yorumlar 1 yorum
TREND HABERLER