SÜPER LİG

Gençlerbirliği'nde İbrahim Üzülmez dönemi sona erdi

Spor Toto Süper Lig'e yükselen Gençlerbirliği'nde teknik direktör İbrahim Üzülmez ile yollar ayrıldı.

Gençlerbirliği'nde İbrahim Üzülmez dönemi sona erdi

İbrahim Üzülmez, yaptığı açıklamada, "Bu zor görevi,  Süper Lig'e çıkarak taçlandırmamızın haklı onurunu ve gururunu tüm camiamızla  birlikte yaşadık ve yaşattık. Fakat gelinen süreçte, gelecekteki kariyer  planlamam adına kulübümle fikir ayrılığına sebebiyet vermemek için mukavelem  devam etmesine rağmen hiçbir maddi konuyu düşünmeden kendi isteğimle görevden  ayrılmayı uygun gördüm ve bugün itibarıyla Başkan Murat Cavcav'a bu düşüncemi  ilettim. Bize yakışan bir şekilde, güzel duygularla bu ayrılığı gerçekleştirdik."  ifadelerini kullandı.  

Taraftara da mesaj ileten İbrahim Üzülmez, "Kırmızı Kara tüm  taraftarımıza, en büyük övgüyü hak eden futbolcu kardeşlerime, çalışan  personelimize, en önemlisi rahmetli başkanımızın sevgili eşi ve hepimizin annesi  Nazan Cavcav'a, ben ve ekibim olarak saygı ve sevgilerimi sunuyor, yeni sezonda  başarılar diliyorum." diye konuştu.  

Kulübün merhum onursal başkanı İlhan Cavcav'a da Allah'tan rahmet  dileyen Üzülmez, "Teknik adamlık kariyerimde her zaman özel bir yere sahip olan  ve beni Süper Lig'le tanıştırarak bana bu güzide kulübü sağlığında hiç düşünmeden  emanet eden duayen başkanımız Sayın İlhan Cavcav'a Allah'tan rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun. Rahat uyu Başkan'ım, emanetin hak ettiği Süper Lig'de" şeklinde görüş belirtti.  

Yorumlar