1.LİG

Gaziantepspor'da Faik Demir dönemi

TFF 1. Lig ekiplerinden Gaziantepspor, teknik direktör Faik Demir ile sözleşme imzaladı.

Gaziantepspor'da Faik Demir dönemi
Gaziantepspor Kulübü Başkanı Huzeyfe Durmaz, Celal Doğan  Tesisleri'ndeki imza töreninde yaptığı açıklamada, Faik Demir ile sezon sonuna  kadar anlaşma sağladıklarını söyledi.
 
Anlaşmanın camiaya hayırlı olmasını dileyen Durmaz, "Faik hocamızın  bizden maddi ve manevi olarak herhangi bir beklentisi olmamıştır. Bizim taşın  altına elimizi koyduğumuz kadar kendisi de bedenini taşın altına koymuştur. Hep  birlikte var gücümüzle çalışacağız. Kendisine Gaziantepspor'a sevdası nedeniyle  teşekkür ederiz." diye konuştu.
 
Demir: "Koşarak geldim"
 
Faik Demir ise Gaziantepspor'da önceki yıllarda 14 yıl amatör ve  profesyonel olarak futbol oynadığını, kulübe 11 yıl da teknik adam olarak çeşitli  alanlarda hizmet verdiğini ifade ederek şöyle konuştu:
 
"Yönetim bana inanıp çağırdığında koşarak geldim. Gaziantepspor'dan  gelen teklife 'yok' diyemezdim. Çünkü Gaziantepspor bizi var eden bir kulüptür.  Burası koca bir çınar. Bu çınarın şu an yaşamış olduğu sıkıntıları biliyorum. Bu  sıkıntıları giderebilmek için elimizden ne geliyorsa onu yapacağız. Tüm hedefimiz  Gaziantepspor'u şu anki bulunduğu konumdan bir nebze bile olsa daha iyi yerlere  getirmektir."
TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER