FENERBAHÇE

Galatasaray'dan Feghouli ve Semih açıklaması

Galatasaray, Fenerbahçe maçında sakatlanan Sofiane Feghouli'nin sol alt arka adale grubunda orta derece zorlanma ve kanama, yine Semih Kaya'nın da sol üst alt arka adale grubunda orta derece zorlanma ve kanama tespit edildiğini açıkladı.

Galatasaray'dan Feghouli ve Semih açıklaması

Galatasaray, Fenerbahçe maçında sakatlanan Sofiane Feghouli'nin sol alt arka adale grubunda orta derece zorlanma ve kanama tespit edildiğini, yine sarı kırmızılılar Semih Kaya'nın da sol üst alt arka adale grubunda orta derece zorlanma ve kanama tespit edildiğini belirtti.

Galatasaray'ın açıklaması şöyle:

Futbol Takımımız, 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 29. haftasında İM Kayserispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla devam etti.
 
Florya Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall Antrenman Sahası’ndaki antrenmana ısınma hareketleriyle başlandı.
 
Daha sonra gruplar hâlinde beşe iki dar alan pas oyunu oynandı. Antrenmanın ana bölümünde oyunsal formda taktik çalışma gerçekleştirildi. Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.
 
Semih Kaya’nın Fenerbahçe maçı sonrası yapılan tetkiklerinde sol üst arka adale grubunda orta derece zorlanma ve kanama tespit edildi. Sofiane Feghouli’nin Fenerbahçe maçı sonrası yapılan tetkiklerinde sol alt arka adale grubunda orta derece zorlanma ve kanama tespit edildi. Takımımız, İM Kayserispor karşılaşmasının hazırlıklarına yarın saat 11.00’de Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleştireceği antrenmanla devam edecek.

Yorumlar