GALATASARAY

Galatasaray'da Salih Dursun kalıyor!

Galatasaray’da İsviçre kampında çalışkanlığıyla dikkat çeken Salih Dursun konusunda sürpriz bir gelişme yaşandı.

Galatasaray'da Salih Dursun kalıyor!

Teknik Direktör Riekerink, İsviçre kampındaki performansı ve çalışkanlığı ile dikkat çeken Salih Dursun’un takımdan gönderilmemesini istedi. Yönetim de iki yıl Trabzonspor’da kiralık olarak forma giyen ve geri dönen Salih’in, Süper Lig’den birçok teklif gelmesine rağmen düşük maliyeti nedeniyle kalmasına onay verdi.

Kamp öncesi adı gidecek futbolcular listesinin başında yer alan 25 yaşındaki oyuncunun 10 günlük kampta sergilediği performansla kalmasına karar verildi.

İki yıl Trabzonspor’a kiralanan ve bu sezon Galatasaray’a dönen Salih’e Süper Lig’den bir çok teklif gelmesine rağmen yönetim bu futbolcunun kadroda tutulmasının doğru olacağı konusunda görüş birliğine vardı.

Taraftarları birbirlerine düşürmek istediler

Fanatik'in haberine göre; Koray Günter’in sakatlanmasından sonra Salih Dursun’un elde tutulmasının şart olduğu belirtilirken, Teknik Direktör Riekerink’in de genç futbolcunun performansından çok memnun kaldığı bildirildi.

Fernando Muslera'da gizli tehlike

Galatasaray ile 2 sene daha sözleşmesi bulunan Salih Dursun’un düşük ücreti de yine futbolcunun tercih edilmesinde rol oynadı. Salih Dursun yıllık 1.5 milyon TL ile takımda en az kazanan futbolcu durumunda.

Yorumlar