GALATASARAY

Galatasaray'a çılgın gelir! 500 milyon TL

Cimbom, Süper Lig performans gelirleri ve Şampiyonlar Ligi’nden yaklaşık 500 milyon TL kazanacak...Şampiyonluk sonrası ürün ve kombine satışlarıyla bu rakamın 650 milyon TL’ye kadar çıkması bekleniyor...

Galatasaray'a çılgın gelir! 500 milyon TL

Süper Lig'de 2017-2018 sezonunu şampiyon tamamlayan ve toplamda 21. kez mutlu sona ulaşan Sarı- Kırmızılılar hatrı sayılır bir gelirin de sahibi olacak. Şampiyonlar Ligi'ne direkt katılım, Süper Lig performans gelirleri, lige ayakbastı parası gibi gelirler toplandığında G.Saray 500 milyon TL kazanacak.

DEVLER LİGİ'NDEN 200 MİLYON : Şampiyonlar Ligi'ne direkt grup aşamasından katılacak olan Galatasaray, Devler Ligi'nden garanti olarak 40 milyon Euro (200 milyon TL) gelir elde edecek. Bu para krizdeki Cimbom'a ilaç olacak.

Fatih Terim’den Şampiyonlar Ligi kutlamalı şov


KULÜP RAHAT NEFES ALACAK : Cimbom Süper Lig'de bu sezon performans geliri olarak 60 milyon TL, 21. şampiyonluk için 60 milyon TL, şampiyonluk bonusu olarak 30 milyon TL ve lige ayakbastı parası için de 30 Milyon alacak.GELİR 650 MİLYONU BULABİLİR : Şampiyonlukla birlikte 500 milyon TL'ye yakın gelir elde eden Sarı-Kırmızılar, bu rakamı ürün ve önümüzdeki sezonun kombine satışları ile birlikte 650 milyon TL'ye çıkarmayı hedefliyor.

Galatasaray şampiyonluk kupasını kaldırdı

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER