Futbol takımlarının 3 boyutlu logoları
Rumen tasarımcı Andrei Lacatusu, kulüp logolarını 3 boyutlu olarak çizdi, muhteşem görseller ortaya çıktı. İşte bir Türk takımının da aralarında bulunduğu o logolar...
![Futbol takımlarının 3 boyutlu logoları - Sayfa 1](https://i.internetspor.com/storage/files/2017/8/19/1801434/1801434_0_1503157177L6QKT.jpg)
Rumen tasarımcı Andrei Lacatusu, kulüp logolarını 3 boyutlu olarak çizdi, muhteşem görseller ortaya çıktı. İşte bir Türk takımının da aralarında bulunduğu o logolar...
![Futbol takımlarının 3 boyutlu logoları - Sayfa 2](https://i.internetspor.com/storage/files/2017/8/19/1801434/1801434_1_1503157177xHBRj.jpg)
Real Sociedad
![Futbol takımlarının 3 boyutlu logoları - Sayfa 3](https://i.internetspor.com/storage/files/2017/8/19/1801434/1801434_2_1503157177bm1xj.jpg)
Real Madrid
![Futbol takımlarının 3 boyutlu logoları - Sayfa 4](https://i.internetspor.com/storage/files/2017/8/19/1801434/1801434_3_1503157177QTI2s.jpg)
Real Madrid