SÜPER LİG

Futbol liglerinde haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e 19. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

Futbol liglerinde haftanın programı

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel  liglerde haftanın maç programı şöyle:
 
-Spor Toto Süper Lig-
 
Bugün:
20.30 Beşiktaş-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Vodafone Park)
 
Yarın:
16.00 İstikbal Mobilya Kayserispor-Bursaspor (Kayseri Büyükşehir  Belediyesi Kadir Has)
19.00 Göztepe-Galatasaray (Bornova)
 
27 Ocak Pazar:
13.30 Çaykur Rizespor-Akhisarspor (Çaykur Didi)
16.00 Atiker Konyaspor-Antalyaspor (Konya Büyükşehir Belediye)
19.00 Demir Grup Sivasspor-Trabzonspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4  Eylül)
 
28 Ocak Pazartesi:
20.00 Fenerbahçe-Evkur Yeni Malatyaspor (Ülker)
20.00 Medipol Başakşehir-Kasımpaşa (3. İstanbul Başakşehir Fatih  Terim)
20.00 MKE Ankaragücü-Aytemiz Alanyaspor (Stat açıklanmadı)
 
-Spor Toto 1. Lig-
 
Bugün:
19.00 Gençlerbirliği-Altınordu (Osmanlı)
 
Yarın:
13.30 Denizlispor-Adana Demirspor (Denizli Atatürk)
13.30 Boluspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Bolu Atatürk)
16.00 İstanbulspor-Gazişehir Gaziantep (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
 
27 Ocak Pazar:
16.00 Giresunspor-Osmanlıspor (Giresun Atatürk)
16.00 Altay-Afjet Afyonspor (İzmir Atatürk)
19.00 Balıkesirspor Baltok-Eskişehirspor (Balıkesir Atatürk)
 
28 Ocak Pazartesi:
19.00 Kardemir Karabükspor-Hatayspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
19.00 Adanaspor-Ümraniyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
 
-TFF 2. Lig-
 
Kırmızı Grup
 
Yarın:
13.30 Pendikspor-Zonguldak Kömürspor (Pendik)
 
27 Ocak Pazar:
13.00 Şanlıurfaspor-Kahramanmaraşspor (Şanlıurfa GAP)
13.30 Etimesgut Belediyespor-BAK Spor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)
13.30 Fatih Karagümrük-Tuzlaspor (Atatürk Olimpiyat)
13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Kırklarelispor (Mümin Özkasap  Spor Tesisleri)
13.30 Bandırmaspor Baltok-Sivas Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)
13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Fethiyespor (Selçuk Üniversitesi 15  Temmuz)
13.30 Darıca Gençlerbirliği-Menemen Belediyespor (Gölcük)
13.30 Tarsus İdmanyurdu-Tokatspor (Tarsus İlçe)
 
Beyaz Grup
 
Yarın:
13.30 Bayrampaşa-Sancaktepe Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
13.30 Hacettepe-Manisaspor (Ankara OSTİM)
 
27 Ocak Pazar:
13.00 Gaziantepspor-İnegölspor (Gaziantep)
13.30 Niğde Anadolu-UTAŞ Uşakspor (Niğde 5 Şubat)
13.30 Yılport Samsunspor-Gümüşhanespor (Samsun Yeni 19 Mayıs)
13.30 Keçiörengücü-Amed Sportif Faaliyetler (Ankara Aktepe)
13.30 Sarıyer-Sakaryaspor (Yusuf Ziya Öniş)
13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Ankara Demirspor (Bodrum İlçe)
13.30 Kastamonuspor 1966-Eyüpspor (Gazi)
 
-TFF 3. Lig-
 
1. Grup
 
Yarın:
13.00 Yomraspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Yomra İlçe)
 
27 Ocak Pazar:
13.00 Batman Petrolspor-Silivrispor (Batman Yeni Şehir)
13.00 Hekimoğlu Trabzon-Gebzespor (Ahmet Suat Özyazıcı)
13.00 Erzin Belediyespor-Tire 1922 (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)
13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Nevşehir Belediyespor (Tepecik Şenol  Güneş)
13.30 Şile Yıldızspor-Ergene Velimeşespor (Şile)
13.30 Nazilli Belediyespor-Artvin Hopaspor (Nazilli İlçe)
13.30 Körfezspor-Kozan Belediyespor (Kocaeli Alparslan Türkeş)
 
2. Grup
 
Yarın:
13.30 Bergama Belediyespor-Osmaniyespor (Menemen İlçe)
13.30 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Kızılcabölükspor (Ziya  Altınoğlu)
13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Esenler Erokspor (Maltepe Hasan Polat)
 
27 Ocak Pazar:
13.00 Yeni Orduspor-Altındağ Belediyespor (Ordu 19 Eylül)
13.00 Adıyaman 1954-Kırşehir Belediyespor (Adıyaman Atatürk)
13.00 Pazarspor-Ofspor (Arhavi İlçe)
13.00 Elaziz Belediyespor-Alibeyköyspor (Gençlik Merkezi Sentetik  Sahası)
13.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Kemerspor 2003 (Van Atatürk)
13.30 Düzcespor-Karşıyaka (Düzce 18 Temmuz)
 
3. Grup
 
Yarın:
13.30 Bağcılarspor-Halide Edip Adıvarspor (Bağcılar Mahmutbey)
19.00 Kocaelispor-Gölcükspor (Kocaeli)
 
27 Ocak Pazar:
13.00 Diyarbekirspor-Turgutluspor (Diyarbakır)
13.00 Bayburt İl Özel İdare-Fatsa Belediyespor (Bayburt Genç Osman)
13.00 Cizrespor-Ankara Adliyespor (Cizre İlçe)
13.30 Karacabey Belediyespor-Muğlaspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)
13.30 Bucaspor-Payasspor (Yeni Buca)
13.30 Yeni Çorumspor-1461 Trabzon (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
13.30 Serik Belediyespor-Anagold 24 Erzincanspor (Serik İsmail Oğan)

Yorumlar