FENERBAHÇE

Fenerbahçe'den Tugay Kaan Numanoğlu açıklaması!

Fenerbahçe Kulübü haftasonu karşılaşacakları Beşiktaş derbisinin hakemi Tugay Kaan Numanoğlu ile ilgili zorunlu bir açıklama yaptı. Tugay Kaan Numanoğlu ile ilgili ortaya atılan iddiaların hayal ürünü olduğu ifade edildi.

Fenerbahçe'den Tugay Kaan Numanoğlu açıklaması!

Süper Lig'de heyecan dolu bir derbi haftası daha geliyor. Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında oynanacak derbi ile ilgili nefesler tutuldu. Tüm futbolseverler derbinin sonucunu merakla bekliyor.

Derbinin sonucunun yanısıra derbinin hakemi de bugünlerde çok konuşuluyor. Heyecanın dorukta olacağı derbinin hakemi Tugay Kaan Numanoğlu olacak.

TFF tarafından Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinin hakeminin Tugay Kaan Numanoğlu olduğu açıklanır açıklanmaz ortaya türlü türlü iddialar atıldı. Söz konusu iddialar Fenerbahçe'yi ilgilendiriyor. 

İddialara göre Tugay Kaan Numanoğlu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un şirketlerinde çalıştı. Peki bu iddialara Fenerbahçe Kulübü'nün cevabı ne oldu?

Fenerbahçe Kulübü tarafından Tugay Kaan Numanoğlu ile ilgili ortaya atılan iddialara cevaben şu açıklama yapıldı:

"Hafta sonu oynayacağımız Beşiktaş maçının öncesinde sosyal medyada maçın hakemi hakkında dile getirilen ve ciddiye almadığımız bazı iddiaların resmi söylemlerde de bahsedilmesi üzerine bu açıklamayı yapmamız zorunlu hale gelmiştir.
 
Maçın hakemi Tugay Kaan Numanoğlu'nun Başkanımız Ali Koç'un şirketlerinden birinde çalıştığı iddiası tamamen hayal ürünüdür. Numanoğlu'nun ne şu anda ne de geçmişte Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin hiçbirinin şirketleri ile herhangi bir ilişkisi olmamıştır. Bunun yanında Numanoğlu'nun babasının Kulübümüzde futbol oynadığı iddiası da yine tamamen hayal ürünüdür.
 
Bu iddiaları ortaya atanlar iddialarını ispatlamakla mükelleftir.
 
Tüm bunların yanında, maçın hakemi Tugay Kaan Numanoğlu'nun geçen sezonki Kayserispor maçımızda takımımız aleyhine gerçekleşen tartışmalı kararlarına rağmen, Kulübümüz bu atama ardından maçın hakemi hakkında herhangi bir açıklama yapmama yolunu seçmiştir.
 
Çünkü Türk futbolunda artık maçların öncesinde hakemleri baskı altına almak için çeşitli algı operasyonları yapmak Türk futboluna hiçbir fayda sağlamamaktadır ve bu tarz yaklaşımlar artık futbolumuzun içinde yer bulmamalıdır. Kulübümüzün hafta sonu oynanacak maçta hakemlerden tek beklentisi, hiçbir baskı altında kalmadan, kafalarında hiçbir soru işareti olmadan, sahada gördüklerini çalmaları, adaletli ve hakkaniyetli bir maç yönetmeleridir.
 
Hafta sonu oynanacak olan derbi maçında her iki takım futbolcularına da başarılar diler, hak eden tarafın kazanmasını temenni ederiz.
 
FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ"

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER