FENERBAHÇE

Fenerbahçe'de flaş Volkan Demirel gelişmesi!

Transfer döneminin bitmesine sayılı saatler kala Fenerbahçe'den Volkan Demirel sürprizi... Sarı Lacivertli ekip, 37 yaşındaki Volkan Demirel'in teknik ekibe dahil edileceğini ve oyuncu için bir jübile maçı düzenleneceğini açıkladı.

Fenerbahçe'de flaş Volkan Demirel gelişmesi!

Fenerbahçe, Volkan Demirel'in teknik ekibe katılacağını ve oyuncu için jübile maçı düzenleneceğini duyurdu.

Fenerbahçe'den yapılan açıklama şu şekilde:

Fenerbahçemizin şanlı formasını 17 yıldır başarıyla taşıyan, kulübümüzün sembol isimlerinden olan Volkan Demirel ile kulübümüz arasındaki görüşmeler karşılıklı anlaşma ile karara bağlanarak, odak noktasında ‘Fenerbahçelilik’ olan yepyeni bir yolculuğa adım atılmıştır.

Kaptan Volkan Demirel onurla taşıdığı görevine bundan böyle Sarı Lacivert renklerimiz altında teknik ekibimizin bir parçası olarak devam ederek, eşsiz deneyimlerini geleceğin Fenerbahçe’sinin başarıları için sarf edecektir.

Bu doğrultuda, değerli futbolcumuz için kulübümüze yakışan bir şekilde jübile organizasyonu gerçekleştirilecek olup, organizasyon tarihi ve detaylarına dair bilgiler ilerleyen dönemde camiamıza duyurulacaktır.

Fenerbahçeli Volkan’a, kalecimiz ve kaptanımız olarak kulübümüze bugüne dek verdiği tüm emekleri için teşekkür ediyor; bu büyük kulübün çatısı altında üstleneceği yeni görevinde sonsuz başarılar diliyoruz.

Şimdi şanlı renklerimizle, aynı tutkuyla hep birlikte yeni yolculuklara!

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Yorumlar 2 yorum