FENERBAHÇE

Fenerbahçe'de ayrılık resmen açıklandı

Fenerbahçe'de Futbol Altyapı Teknik Sorumlusu David Badia, görevinden ayrıldığını açıkladı.

Fenerbahçe'de ayrılık resmen açıklandı

Fenerbahçe Futbol Altyapı Teknik Sorumlusu David Badia Cequier, görevinden ayrıldığını açıkladı. Badia açıklamasında, "Kişisel sebepler dolayısıyla görevimden bugün itibariyle ayrıldığımı üzülerek açıklamak istiyorum" ifadelerine yer verdi.

İşte Kulüpten yapılan açıklama:  

Geçtiğimiz sezon başında kulübümüzde Futbol Altyapı Teknik Sorumlusu olarak   görevlendirilen David Badia Cequier görevinden ayrıldı.  David Badia yaptığı açıklamada;   Bu sezon görev yaptığım Fenerbahçe’de, geleceğin takımını yaratmak, yetenekli gençleri keşfetmek ve Fenerbahçe değerleri çerçevesinde yetiştirmek adına altyapıda başlatılan yapılanmada görev aldım.  

Görev yaptığım süre boyunca bu büyük kulübün bir parçası olarak Fenerbahçe’ye hizmet   etmek ve faydalı olmak için elimden geleni yaptım. Bugün geldiğimiz noktada, kişisel sebepler dolayısıyla görevimden bugün itibariyle ayrıldığımı üzülerek açıklamak istiyorum.  Fenerbahçemizin altyapıya bakış açısı doğrultusunda ortaya koyduğu çalışmalarda görev almaktan duyduğum mutluluğu paylaşıyor;  Bu süreçte benimle birlikte yol alan, bu büyük kulüpte görev yapmamı sağlayan başta  Sayın Başkanımız Ali Koç ve yönetim kurulumuz olmak üzere Sportif Direktörümüz Damien  Comolli’ye, idari- teknik kadrolarımıza ve tüm kulüp çalışanlarına teşekkür ediyorum.  

Fenerbahçe’nin altyapıya bakış açısı doğrultusunda ortaya koyduğu çalışmalarla kısa ve   uzun vadede çok başarılı olacağına yürekten inanıyorum.Bu önemli kulübün altyapısında Fenerbahçe formasını taşıyan ve geleceğin Fenerbahçesi’ni   oluşturacak tüm sporculara da sonsuz başarılar diliyorum.  

Saygılarımla,

Yorumlar