FUTBOL

Fenerbahçe Gomis için düğmeye bastı

Sportif direktör Comolli’nin yakın arkadaş olduğu menajer Patrick Mendy ile Gomis’in transferini masaya yatırdığı öğrenildi.

Fenerbahçe Gomis için düğmeye bastı

Çok hareketli bir transfer dönemi geçirmesine rağmen taraftarlarını tam anlamıyla memnun eden Fenerbahçe yönetimi asıl bombayı yeni sezona sakladı. Sarı-Lacivertliler'in müthiş planına ulaşıldı. Alınan bilgilere göre sportif direktör Comolli, Bafetimbi Gomis'in transferi için düğmeye bastı.

Takvim'de yer alan habere göre, Comollı'nin çok yakın arkadaş olduğu Gomis'in menajeri Patrick Mendy ile geçtiğimiz günlerde bir araya geldiği öğrenildi. Bu görüşmede Fransız yıldızın son durumu ve transferi masaya yatırıldı.

İSTEMEYE İSTEMEYE GİTMİŞTİ...Gomis'in istemeyerek Suudi Arabistan'da mutsuz olduğu ve çok sevdiği İstanbul'a geri dönmek istediği öğrenildi. Devre arasında Comolli ve yıldız futbolcunun yüz yüze görüşme yapması bekleniyor.

Suudilerin Maicon için yaptığı yeni teklif

YAPILACAK GÖRÜŞME KRİTİK...Eğer zirveden olumlu sonuç çıkarsa sezon sonunda Al Hilal ile masaya oturulacak. G.Saray'dan adeta kovularak gönderilen Gomis anlaşma sağlanması durumunda yeni sezonda çubuklu formayı giyecek.

Yorumlar