FENERBAHÇE

Fenerbahçe Ersun Yanal sesleri ile çalkalanıyor

Fenerbahçe'de genç yöneticiler takımın başına yeniden Ersun Yanal'ın geçmesini istiyor. Ancak bu konuda ciddi bir engel var!

Fenerbahçe Ersun Yanal sesleri ile çalkalanıyor

Portekizli teknik adamın oynattığı futboldan rahatsız olan Fenerbahçeli yöneticiler, Ersun Yanal'ın yeniden takımın başına geçmesini istiyorlar.

Sarı lacivertli yöneticiler, Pereira’nın sezon sonunu beklenmeden gönderilerek, takımın başına yeniden Ersun Yanal’ın getirilmesini istiyor.

Deneyimli teknik adam da yeniden sarı lacivertli takımda görev almayı istiyor. Ancak Başkan Aziz Yıldırım Ersun Yanal’ın getirilmesine karşı olduğu için bu değişiklik çok zor gibi. Yöneticiler, Ersun Yanal ile Aziz Yıldırım'ın arasını düzeltmek için seferber oldu..

Diğer yandan yönetim, beklenen performansı sergilemeyen yabancı oyuncularla yollarını ayıracak. Sarı-lacivertli takımda yabancı oyunculardan sadece Kjaer, Fernandao ve Josef de Souza kalacak.

Derbide son 15 dakikaya dikkat!


AMK Gazetesi'nin haberine göre; Bruno Alves’in, Porto ile ön protokol imzaladığı ve sezon sonunda resmi sözleşmeye imza atacağı belirtildi.

Yorumlar