FENERBAHÇE

Fenerbahçe aradığı forveti İtalya'da buldu

Fenerbahçe Bologna’dan Paraguaylı golcü Federico Santander için temasları başlattı.. Geçen sezon 6.5 milyon euroya alınan 28 yaşındaki santrforun, Fener’e kiralık olarak gelebileceği iddia edildi.

Fenerbahçe aradığı forveti İtalya'da buldu

Gol bölgesi için transfer yapmak isteyen Fenerbahçe için sürpriz bir transfer iddiası ortaya atıldı..Sarı Lacivertli kulüp  Bologna’dan Federico Santander'in peşine düştü..

EKONOMİK ŞARTLAR ÖN PLANDA
Geleceği tartışılan Michael Frey, net forvet olmayan tecrübesiz Allahyar dışında eldeki tek golcü Vedat Muriqi olarak gözüküyor. Bu sebeple ekonomik şartlar da düşünülerek bu futbolcu gündeme alındı.

İTALYAN MEDYASI YAZDI
İtalyan medyasında, geçen sezon 6.5 milyon euroya alınan Paraguaylı forvetin, kiralık olarak ayrılabileceği bilgisi paylaşıldı.

DANİMARKA’DA PATLAMA YAPTI
Bologna, geçtiğimiz sezon 6.5 milyon euroya kadrosuna kattığı Paraguaylı’dan zarar etmek istemiyor. Geçen sezon 32 lig maçında 8 gol attı, 3 asist yaptı. 1.87 boyundaki forvet, 2015’te 3 milyon euroya girdiği Kopenhag kapısından, 2018’de 6.5 milyon euro bedelle çıkışını yaptı. Kopenhag’da çıktığı toplam 48 resmi karşılaşmada 48 kez fi leleri sarstı, 16 kez de gol pası verdi. Santander, fi ziksel olarak da kuvvetli, sakatlık problemi olmayan bir oyuncu.

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER