ROPÖRTAJ

Felipe Melo birçok konuda çarpıcı ifadeler kullandı

Galatasaray’ın Brezilyalı yıldızı Felipe Melo, Sambafoot’a özel bir röportaj verirken birçok konuda çarpıcı ifadeler kullandı.

Felipe Melo birçok konuda çarpıcı ifadeler kullandı

Galatasaray'ın Brezilyalı yıldızı Felipe Melo, Sambafoot'a özel bir röportaj verirken birçok konuda çarpıcı ifadeler kullandı.

Melo, Avrupa'da futbol oynayan Brezilyalı futbolcular verilen Samba D'Or 2014 Ödülleri'nde üçüncü olmuştu. Bunun kendisi için çok önemli olduğunu söyleyen Brezilyalı orta saha, "Şu anda Avrupa'da çok sayıda iyi Brezilyalı futbolcu var. Geçen senenin en iyi orta sahası seçilmek gerçekten gurur verici. Bunun için Tanrı'ya şükrediyorum" dedi.

"Galatasaray taraftarı beni çok seviyor çünkü.."
Melo'ya Galatasaray taraftarının kendisine olan sevgisi de soruldu. Yıldız oyuncu bunun nedenini şöyle açıklıyor: "Gösterdiğim çalışmanın karşılığı olduğunu düşünüyorum. Beni seviyorlar çünkü formamı sonuna kadar terletiyorumve takım için her şeyimi veriyorum. Galatasaray'da mutluyum çünkü kulüp özellikle Avrupa'da büyümeye devam ediyor. Şu ana kadar her sene Şampiyonlar Ligi'nde boy gösterdik, umarım daha uzun süreler bu gerçekleşir."

Büyük sırrı ne?
Yıldız oyuncu sırrının ise profesyonellik olduğunu savunuyor: "Türk halkı kolay kolay beğenmez. Biraz Brezilyalıları andırıyorlar. Hepsi futbol fanatiği. Benim sırrım ise profesyonellik. Kaburgamda kırık varken, 40 derece ateşliyken ben hep sahaya çıktım. Hep sahada olmak istiyorum. Real'e karşı oynarken de 3. Lig ekibine karşı oynarken de konsantrasyonum en üst seviyede. Kazanmaktan ve Galatasaray'ın renklerini korumaktan başka bir isteğim yok."

"Eğer uygun bir teklif gelirse..."
İspanya ve İtalya Ligleri'nde forma giyen Melo, henüz Premier League forması giymedi. Stilinin, İngiltere'ye uyduğunu belirten 31 yaşındaki oyuncu, "Ben bir savaşçıyım, İngilizler bu tarzı sever. Juventus'ta oynarken birkaç İngiliz takımı teklifte bulundu. Kapıyı kapatmıyorum. Eğer benim ve Galatasaray için uygun bir teklif gelirse neden olmasın?" diye konuştu.

Flaş transfer itirafı! PSG..
Melo'dan flaş da bir transfer itirafı geldi. Galatasaray'a transfer olmadan önce Paris Saint Germain (PSG) ile sözleşme imzalamaya yakın olduğunu itiraf ederken, "Ama Galatasaray daha iyi bir teklifte bulundu. Leonardo ile birçok kez konuştuk. Ronaldinho, Rai gibi isimler hep PSG forması giydi" diye konuştu.

GALATASARAY


TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER