Mustafa Muhammed

Fatih Terim'in Trabzonspor derbisi sonrası kızdığı 2 futbolcu belli oldu

Fatih Terim'in Trabzonspor derbisi sonrası kızdığı 2 futbolcu belli oldu Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, Trabzonspor ile 2-2 berabere kaldıkları derbi sonrası iki oyuncu için "Bazı arkadaşlarımız daha çabuk forma girmeliler. Yoksa forma kolay olmayacak gibi görünüyor" ifadelerini kullanmıştı. O oyuncuların hangi isimler olduğu ortaya çıktı.

Mustafa Muhammed Bordeaux transferi ile ilgili konuştu

Mustafa Muhammed Bordeaux transferi ile ilgili konuştu Galatasaray'dan Bordeaux'ya transferi direkten dönen Mustafa Muhammed transferi ile ilgili konuştu. Mustafa Muhammed, Bordeaux transferinin neden gerçekleşmediği ile ilgili açıklama yaptı.

Mustafa Muhammed'in Bordeaux transferinde son dakika şoku

Mustafa Muhammed'in Bordeaux transferinde son dakika şoku Galatasaray'a geldiği gün 'Yeni Metin Oktay' olarak taraftarın övdüğü Mustafa Muhammed, takımda oynamaya başladıktan birkaç ay sonra gönderilecekler listesine eklendi. Mustafa Muhammed için Bordeaux ile el sıkışan Galatasaray, son dakika şoku ile karşı karşıya geldi. Mustafa Muhammed transferi gerçekleşmedi. Peki neden? İşte detaylar...

Rıdvan Dilmen'den Mustafa Muhammed'e övgü

"Şimdi Falcao düşünsün!" Galatasaray'ın 1-0 galibiyetle ayrıldığı Fenerbahçe derbisini yorumlayan Rıdvan Dilmen, sarı kırmızılıların transferi Mustafa Muhammed'e övgü dolu sözler söyledi.

Fatih Terim'in derbi silahları!

Fatih Terim'in derbi silahları! Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Fenerbahçe derbisinde en büyük kozu olarak Henry Onyekuru ve Mustafa Muhammed'e güveniyor.

TREND HABERLER
TREND HABERLER