Mohamed Elneny

Elneny PFDK'ya sevk edildi

Elneny PFDK'ya sevk edildi Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Müşavirliği, Beşiktaşlı futbolcu Mohamed Elneny'nin Gazişehir Gaziantep maçındaki kural dışı hareketi nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edildiğini açıkladı.

Beşiktaş Arsenal'in yıldızını transfer etti

Beşiktaş Arsenal'in yıldızını transfer etti Beşiktaş’ın Arsenal’den kadrosuna kattığı Mohamed Elneny’nin transfer detayları belli oldu. 27 yaşındaki ön liberoyu bedelsiz olarak kiralayan Kartal, oyuncuya 2.5 milyon Euro ödeyecek. Mısırlı futbolcunun sözleşmesindeki satın alma opsiyonunun ise 18 milyon Euro (115 milyon TL) olduğu öğrenildi.

Elneny için Beşiktaş ve F.Bahçe devrede!

Elneny için Beşiktaş ve F.Bahçe devrede! Transferde son günlere girilirken Fenerbahçe ve Beşiktaş, Mohamed Elneny’yi listesine dahil etti. Mısır ve İngiliz basınında yer alan haberlere göre; G.Saray transfer çalışmalarından çekildi.

Galatasaray'dan Mohamed Elneny hamlesi!

Galatasaray'dan Mohamed Elneny hamlesi! Transfer çalışmalarına devam eden Galatasaray’da gündem 6 numara... Bu doğrultuda sarı kırmızılılar, Arsenal'den Mohamed Elneny'y kiralamak istiyor.

Arsenal genç yıldızı transfer etti

Arsenal genç yıldızı transfer etti Arsenal Teknik Direktörü Wenger, Basel'in Mısırlı oyuncusu Elneny'yi kadrolarına kattıklarını açıkladı.