Ganyan

En çok tıklanan spor kareleri

En çok tıklanan spor kareleri Bugünün fotoğraf galerisinde haberlerle birlikte, eğlenceli anların görüntülerini, siyaset sahnesinden kareleri, Türkiye ve dünya ülkelerinden gelen ilginç anların resimlerini bulabilirsiniz. Foto galeride ünlülerin ve sporcuların görüntüleri de yer almaktadır.

26 Eylül 2018 gazetelerin İstanbul altılı ganyan tahminleri

26 Eylül 2018 gazetelerin İstanbul altılı ganyan tahminleri 26 Eylül 2018 tarihli gazetelerin İstanbul altılı ganyan tahminleri, 26 Eylül 2018 İstanbul altılısı için gazetelerin bültenleri...

26 Eylül 2018 gazetelerin Elazığ altılı ganyan tahminleri

26 Eylül 2018 gazetelerin Elazığ altılı ganyan tahminleri 26 Eylül 2018 gazetelerin Elazığ altılı ganyan tahminleri, Elazığ altılı ganyan at yarışı tahminleri, 26 Eylül Elazığ altılı ganyan bülteni...

Türkiye Jokey Kulübü'ne yarışseverlerden isyan

Türkiye Jokey Kulübü'ne yarışseverlerden isyan İstanbul'da düzenlenen at yarışı programında favori atın son dakika çıkmaması sonucu yarışseverler Türkiye Jokey Kulübü'ne adeta isyan etti.

Atını yumruklayan İrlandalı jokey tepki topladı

Atını yumruklayan İrlandalı jokey tepki topladı İrlanda'da bir jokerin yarış öncesi hipodromda atını yumruklaması dikkat çekti.

Yarış atından unutulmaz zafer

Yarış atından unutulmaz zafer Avustralya'da düzenlenen bir yarış organizasyonunda at, mucize gibi bir zafer elde etti.

Gazi Koşusu'nun kazananı Piano isimli safkan oldu

Gazi Koşusu'nun kazananı Piano isimli safkan oldu 91. Gazi Koşusu'nu jokeyliğini Ahmet Çelik'in yaptığı Piano Sonata kazandı. Piano Sonata, böylece sahibi Oğuz Yalçın'a da 1.5 milyon liralık büyük ödülü de kazandırmış oldu.