DİĞER HABERLER

Erdoğan'dan Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko'ya tebrik

THY Avrupa Ligi'nde dörtlü finale yükselen iki Türk takımı Fenerbahçe Beko ve Anadolu Efes´e Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tebrik mesajı geldi.

Yusuf Özışık
Yusuf Özışıkyusuf@internetspor.com
Erdoğan'dan Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko'ya tebrik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından paylaştığı tebrik mesajında şu ifadeleri kullandı: 

"THY Avrupa Ligi'nde dörtlü finale yükselerek tüm Türkiye'yi gururlandıran Fenerbahçe Beko ve Anadolu Efes takımlarımızı yürekten tebrik ediyor, dörtlü finalde iki takımımıza da başarılar diliyorum. Dörtlü final ilk maçında iyi olan kazansın!"

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="tr"><p lang="tr" dir="ltr">THY Avrupa Ligi&#39;nde dörtlü finale yükselerek tüm Türkiye&#39;yi gururlandıran <a href="https://twitter.com/FBBasketbol?ref_src=twsrc%5Etfw">@FBBasketbol</a> ve <a href="https://twitter.com/AnadoluEfesSK?ref_src=twsrc%5Etfw">@AnadoluEfesSK</a> takımlarımızı yürekten tebrik ediyor, dörtlü finalde iki takımımıza da başarılar diliyorum.<br><br>Dörtlü final ilk maçında iyi olan kazansın! 🇹🇷🏀</p>&mdash; Recep Tayyip Erdoğan (@RTErdogan) <a href="https://twitter.com/RTErdogan/status/1123659770752167936?ref_src=twsrc%5Etfw">1 Mayıs 2019</a></blockquote>
<script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Yorumlar