FUTBOL

Dünya bu takası konuşacak! Ronaldo'nun yeni takımı...

İngiliz basını Cristiano Ronaldo ile ilgili gündeme bomba gibi düşecek bir transfer iddiasını ortaya attı. Haberde Portekizli yıldızın Juventus'tan ayrılarak yeniden İngiltere'ye döneceği belirtilirken, Ronaldo'nun yerine de bir başka yıldız ismin Juventus'a transfer olacağı iddia edildi.

Dünya bu takası konuşacak! Ronaldo'nun yeni takımı... - Sayfa 1

Futbolun yaşayan efsanesi Cristiano Ronaldo, Juventus formasıyla gollerine devam ediyor. Portekizli yıldız son olarak 6 Şubat'ta Roma ile ligde oynanan mücadelede ağları havalandırarak kariyerindeki gol sayısını 658'e yükseltmişti.

Dünya bu takası konuşacak! Ronaldo'nun yeni takımı... - Sayfa 2

Performansıyla büyüleyen 36 yaşındaki Ronaldo ile ilgili olarak transfer iddialarının da ardı arkası kesilmiyor. Juventus, yılda 27 milyon sterlin kazanan Portekizli yıldızın maaaşını düşürmek istemiş ancak bu amacında başarılı olamamıştı.

Dünya bu takası konuşacak! Ronaldo'nun yeni takımı... - Sayfa 3

RONALDO - POGBA TAKASI

İngiliz Daily Express gazetesi, İtalyan devinin bu sebeple Ronaldo'yu takımdan göndermek istediğini ve Portekizli yıldızın da yeniden İngiltere'ye döneceğini öne sürdü.

Dünya bu takası konuşacak! Ronaldo'nun yeni takımı... - Sayfa 4

Haberde Manchester United'ın Paul Pogba'yı Juventus'a satmayı planladığını ve Cristiano Ronaldo'yu da takas transferiyle kadrosuna katmak istediği belirtildi.