FENERBAHÇE

Dilmen'den tepki! F.Bahçe formasına yakışmıyor

Ünlü futbol adamı Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe-Sivasspor maçının ilk 45 dakikasını NTV ekranlarında yayınlanan %100 Futbol programında değerlendirdi.

Dilmen'den tepki! F.Bahçe formasına yakışmıyor

Spor Toto Süper Lig'de 26. haftanın açılış karşılaşmasında Fenerbahçe sahasında Demir Grup Sivasspor'u konuk ederken ilk yarı 0-0 sona erdi.

Usta yorumcu Rıdvan Dilmen, ilk 45 dakikayı NTV ekranlarında yayınlanan %100 Futbol programında değerlendirdi.

Dilmen'in açıklamaları şu şekilde:

'Bize bir şey olmaz', en tehlikeli düşüncedir. Mesela 'Biz düşmeyiz' diyorlar. Rıdvan Dilmen 5. haftada çıkar der ki, 'Kırmızı kar yağar, Fenerbahçe düşmez' Hayatta da böyledir. Hayatta düşmeyiz dersin. Bir anda 26. haftaya hemen hemen aynı sırada girersin.

''Bugün o da olmadı''

Fenerbahçe'nin 0-0 giden skorda bir 10 dakikalık önde baskılı bir oyunu vardır, bugün o da olmadı. Oyun üstünlüğü de Sivasspor'da. Sivasspor, kendi evinde oynarcasına, acil puana ihtiyacı varmışçasına oynadı.

''100 yılı aşkın süren bir çınarın formasına yakışmıyor''

Fenerbahçe'de öyle bir telaş var ki, sanki bu takım çok çaylak. Stres, çalışmazsan olur. Bu kadar çaylak oyuncu gibi oynamak, Fenerbahçe gibi 100 yılı aşkın süren bir çınarın formasına yakışmıyor. Ersun Yanal, devre arasında 5 harfi söylemeli: 'Sakin'. Bu oyuncular yapamıyorsa, sakin oyuncularla oynamalı. Mesela Mehmet Ekici. Ama asıl olay, Fenerbahçe oyunu rakip yarı alana yıkmalı.

Yorumlar 3 yorum