ROPÖRTAJ

Demba Ba ve Sow'a övgü dolu sözler

Sivasspor'un gol kralı ünvanlı oyuncusu Aatif Chahechouhe, Beşiktaşlı Demba Ba ve Fenerbahçeli Moussa Sow'un çok büyük oyuncular olduğunu belirtti.

Demba Ba ve Sow'a övgü dolu sözler

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Medicana Sivasspor'da top koşturan ve geçen sezon gol kralı olan Aatif Chahechouhe, Beşiktaşlı Demba Ba ve Fenerbahçeli Moussa Sow'un "çok büyük" oyuncular olduğunu belirtti.

Gole dönük orta saha oyuncusu Chahechouhe, kulübün resmi yayın organı Sivasspor dergisinde yer alan röportajında, kırmızı-beyazlı ekipte gol kralı olarak forma giymesinin kendisi için çok büyük onur olduğunu vurguladı.

Gol kralı olduktan sonra kendinden beklentilerin arttığını ve taraftarın her zaman iyi performans beklediğini ifade eden Chahechouhe, bu durumun kendisini zaman zaman zorladığını belirtti.

Chahechouhe, Sivasspor'da mutlu olduğunu belirterek, "Çünkü beni Sivasspor keşfetti. Beni Bulgaristan'dan gelip aldılar, onlara çok şey borçluyum. Her zaman bana güvendiler. Her zaman bana yer verdiler" ifadelerini kullandı.

Süper Lig'deki futbolculardan Beşiktaşlı Demba Ba ve Fenerbahçeli Moussa Sow'u beğendiğini belirten Chahechouhe, "Demba Ba ile gençken birlikte oynadık. Fransa'da komşuyuz. Şehirlerimiz birbirine çok yakın. Moussa Sow'la da oynadım. Onu da biraz tanıyorum. Bildiğiniz gibi bunlar büyük oyuncular. Türkiye'de, özellikle ikisi çok büyük oyunculardır" değerlendirmesinde bulundu.

 

Chahechouhe, teknik direktör Sergen Yalçın'ın göreve gelmesiyle takımın başarılı sonuçlar aldığına dikkati çekti.

Sivas'ta antrenman ve maçlar dışında zamanını ailesiyle geçirdiğini belirten Chahechouhe, "Günde iki idmanım var; biri sahada, biri evde. Aslında en büyük idmanım çocuklarla olanıdır. Hiçbir zaman durmuyorlar, hep oynuyorlar" ifadelerini kullandı.

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER