BEŞİKTAŞ

Demba Ba Beşiktaş'a geri dönüyor

Bir önceki sezon attığı gollerle siyah beyazlı taraftarın sevgilisi olan yıldız golcü Demba Ba'nın Beşiktaş'a geri döneceği iddia edildi.

Demba Ba Beşiktaş'a geri dönüyor

Senagal'de yayın yapan Setal radyosu, yıldız golcü Demba Ba'nın Beşiktaş'a geri döneceğini iddia etti.

Başkan Fikret Orman'ın, "Şampiyonlar Ligi'nde figuran olmayacağız" sözlerini senet kabul eden Mario Gomez, Beşiktaş'ta kalmaya sıcak bakıyor.

Fakat aynı zamanda menajeri Ulli Ferber kendisine İngiltere'de takım arıyor. Yönetim ise her ihtimali göz önünde bulunduruyor. Falcao, Luiz Adriano, Giroud ve Dzeko ile temaslar sürüyor. Fakat bu isimlerin arasında asıl bomba etkisi yaratacak haber ise Senegal'den geldi.

Setal Radyosu, sezon başında Shangai'ye giden Demba Ba'nın Avrupa'ya dönüş hazırlığı yaptığını iddia edip Beşiktaş'a ayrı bir parantez açarak tecrübeli oyuncunun siyah-beyazlı kulübe geri dönebileceğini öne sürdü.

Gökhan Gönül krizinin perde arkası

Beşiktaş taraftarının 31 yaşındaki forveti çok sevdiği hatırlatılan haberde, Demba Ba'nın Shangai'de gollerine devam etmesine rağmen geçen sezonki sıcak ortamı özlediği vurgulandı.

BEŞİKTAŞ DEMBA BA'YI KİRALAYACAK

Çin ekibinin oyuncunun bonservisi için en az 10 milyon euro isteyeceğini iddia eden radyo, Beşiktaş'ın ilk etapta böyle bir rakamın altına girmeyi göze almayacağını ancak kiralama yoluyla transferin mümkün olduğunu belirtti.

Haberde ayrıca Demba Ba'nın Beşiktaş'tan ayrılırken söylediği, "Bir gün bitmemiş işimi tamamlamaya geleceğim" konuşması hatırlatıldı. İngiliz ekipleri Crystal Palace ve West Bromwich'in de Demba Ba ile ilgilendiği de detay olarak verildi. 

Yorumlar