ROPÖRTAJ

Bruma ve Pogba Avrupa'nın en iyisi

Bruma'nın temsilcisi Marco Kırdemir, genç futbolcu hakkında iddialı açıklamalarda bulunarak oyuncusunu savundu.

Bruma ve Pogba Avrupa'nın en iyisi

Galatasaray'ın Portekizli oyuncusu Bruma'nın temsilcisi Marco Kırdemir, genç futbolcu hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Radyospor'da Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Kırdemir, "Bruma'da bir düşüş olduğu kesin. Bunu açıkça söylemeliyiz. Ama bu psikolojik bir sorun. Geçen sezon geçirdiği sakatlık onu etkiledi. Çok uzun süre sakat kaldı. Genç futbolcular da bunlar görülür. Özgüven sorunu yaşıyorlar" dedi.

Korkuyu üzerinden atacak
Kırdemir, Bruma'nın üzerindeki korkuyu atacağını söyledi: "Hamza hocamızın yardımıyla bu süreci atlatacak. Hamza hoca zaten kendisine şans veriyor. Bundan sonra da şans vereceğine inanıyorum. Son gittiğimde kendisiyle bir toplantı yaptım. Hamza hocanın gelişiyle birlikte şans bulacağını söyledim, 'bunu iyi kullan forma almak kolay değil, çalışmazsan forma alamazsın' dedim. Sakatlıktan sonra futbolcular da tekrar sakatlanırım şeklinde oluşan bir korku vardır. Belki Bruma bu korkuyu üzerinden atamadı. İnşallan önümüzdeki dönemde kendisini bulacak."

Pogba'yla birlikte Avrupa'nın en değerlisi
Marco Kırdemir, genç oyuncunun performansı nedeniyle piyasa değerinin düştüğü yorumlarına da katılmadığını ifade etti: "Ama şundan emin ileride çok büyük bir star olacak. Çok büyük bir futbolcu olacak. Asla Galatasaray'a transfer edildiği değerin altına düşmedi. Hala Juventus'un Fransız oyuncusu Pogba ile birlikte kendi yaş grubunun Avrupa'da en değerli oyuncusu olarak gösteriliyor."

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER