SPOR MEDYASI

Beyaz TV yetkilisinden flaş açıklama Rasim Ozan Kütahyalı yeniden kovuldu

Boşnaklara ettiği hakaretten dolayı 2 yıl önce Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programından kovulan ve geçtiğimiz hafta yeniden ekranlara dönen Rasim Ozan Kütahyalı'ya kötü haber geldi.

Beyaz TV yetkilisinden flaş açıklama Rasim Ozan Kütahyalı yeniden kovuldu - Sayfa 1

Ekranlara geri dönmesiyle milyonlarca kişinin tepkisini çeken ve şahsına yönelik Beyaz TV stüdyosunun önünde protesto hazırlıkları yapılan Rasim Ozan Kütahyalı hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Beyaz TV Genel Yayın Koordinatörü Osman Gökçek, ROK'un kanaldan kovulduğunu açıkladı.

Beyaz TV yetkilisinden flaş açıklama Rasim Ozan Kütahyalı yeniden kovuldu - Sayfa 2

Osman Gökçek, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi, "Rumeli kökenli kardeşlerimizin hassasiyeti bizim de hassasiyetimizdir. Yarın Akşam itibariyle Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz TV’de yer almayacaktır."

Beyaz TV yetkilisinden flaş açıklama Rasim Ozan Kütahyalı yeniden kovuldu - Sayfa 3

Eylem iptal edildi: Öte yandan Beyaz TV önünde protesto eylemi yapacak Boşnaklar ve Ahlak Gönüllüler Platformu, Twitter hesabından eylemin iptal edildiğini ve Rasim Ozan Kütahyalı'nın Beyaz TV ile ilişkisinin kesildiğini belirtti.

Beyaz TV yetkilisinden flaş açıklama Rasim Ozan Kütahyalı yeniden kovuldu - Sayfa 4

Üstün gayretlerle..: Ahlak Gönüllüler Platformu, sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi: Camiamızın üstün gayretleri neticesinde Rasim Ozan Kütahyalı'nın Beyaz TV ile ilişiği kesildi. Ahlak Gönüllüleri Platformu'nun bu akşam Beyaz TV önünde yapacağı protesto iptal edilmiş olup saat 21.00'da Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nde basın açıklaması yapılacaktır."