BEŞİKTAŞ

Beşiktaş'tan Pazdan'a yakın markaj!

Beşiktaş, stoper transferi için Fransa'ya çıkarma yapıyor.

Beşiktaş'tan Pazdan'a yakın markaj!

Siyah-beyazlıların izleme komitesinin başında yer alan Gökhan Keskin, Polonyalı Michal Pazdan'ı İsviçre-Polonya maçında tribünden izleyecek.

Beşiktaş, stoper transferini tamamlamak için çalışmalarına hız verdi. Siyah-beyazlılar bir yandan Nikolas Nkoulou için girişimlerde bulunurken, bir yandan da Polonyalı Michal Pazdan'ı izlemeye devam ediyor.

Pazdan

Başkan Fikret Orman, Kamil Glik'i için gittiği Almanya-Polonya maçında dikkatini çeken Pazdan konusunda izleme komitesine talimat vermişti. Bu gelişmenin ardından 28 yaşındaki oyuncu hakkında araştırma yapmaya başlayan komite, Polonya-İsviçre maçını izlemeye karar verdi. İzleme komitesi koordinatörü Gökhan Keskin, Fransa'ya giderek karşılaşmayı tribünden takip edecek. Keskin, maçın ardından hazırlayacağı raporu yönetime sunacak.

Legia Varşova forması giyen Pazdan'ın kulübü ile 3 yıl daha sözleşmesi bulunuyor. Geçen sezon Polonya ekibi ile 40 maça çıkan 28 yaşındaki futbolcu, hızlı oyun yapısı ile dikkat çekiyor.

NTVSpor'un haberine göre; Pazdan konusunda bu gelişmeler yaşanırken, transferi gündemde olan Nikolas Nkoulou için de görüşmeler sürüyor. Yönetin şartların uygun olması durumunda iki futbolcuyu da kadrosuna katarak stoper transferini tamamlamayı planlıyor.

Yorumlar