BEŞİKTAŞ

Beşiktaş'tan Muhammed Şengezer ve Umut Meraş için Bursaspor'a 10 milyon TL

Beşiktaş'tan flaş transfer atağı.. Bursaspor'un 2 genç oyuncusu Muhammed Şengezer ve Umut Meraş'ı isteyen siyah beyazlı yönetimin Bursaspor'a yaptığı teklif ortaya çıktı..

Beşiktaş'tan Muhammed Şengezer ve Umut Meraş için Bursaspor'a 10 milyon TL

Beşiktaş, Bursaspor’a 2 genç oyuncusu Muhammed Şengezer ve Umut Meraş için 10 milyon TL’lik teklif sundu.. Oyuncuları için 15 milyon TL isteyen Bursa’nın Kara Kartal’la pazarlıklarını sürdürdüğü öğrenildi.

İkinci Başkan Serdal Adalı’nın bizzat ilgilendiği operasyonda son olarak Beşiktaş’ın, Yeşil-Beyazlılar’a 2 oyuncu için 10 milyon TL önerdiği bildirildi. Yeni sezonda 1. Lig’de mücadele edecek olan Bursaspor’un ise oyuncuları için 15 milyon TL’lik değer belirlediği ifade edildi. Taraflar arasında pazarlıkların sürdüğü belirtildi.

UMUT MERAŞ'TAN TRANSFER İSYANI
Umut Meraş, sosyal medya hesaplarından yayınladığı açıklamayla Bursaspor Yönetimi’ne ateş püskürmüştü. Meraş, “Sayın Mesut Mestan gelen tekliflerin şahsım ve ekonomik olarak zor durumda olan kulübüm adına bu kadar umursanmayarak sürecin her geçen gün uzatılmasını, başta Bursaspor camiasına sonra da bana yapılmakta olan büyük bir saygısızlık olarak görüyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar