BEŞİKTAŞ

Beşiktaş Gökhan Gönül için geriye sayıma başladı

Fenerbahçe ile henüz anlaşamayan ve şu an Milli Takım kampında bulunan Gökhan Gönül'ün EURO 2016 dönüşü Beşiktaş'a imza atacağı belirtildi.

Beşiktaş Gökhan Gönül için geriye sayıma başladı

Fenerbahçe ile masaya oturan, fakat kendisine önerilen yeni sözleşmeye imza atmayan Gökhan Gönül Beşiktaş'a transfer oluyor.

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, mali genel kurulda milli sağ bekle ilgili "Gökhan, 3 milyon 550 bin euroya yakın para istedi. Bu ücreti F.Bahçe artık veremez. Anlaşma sağlanamadı" ifadesini kullanmıştı.

Gökhan Gönül'le geçen sezonun devre arasında iyi niyet sözleşmesi imzalayan ve söz alan Kartal ise son gelişmelerin ardından geri sayıma geçti.

GÖKHAN GÖNÜL: BU BENİM SON İMZAM

Aziz Yıldırım'dan çarpıcı Gökhan Gönül açıklaması

Fenerbahçe ile henüz anlaşamayan ve şu an Milli Takım kampında bulunan yıldız sağ bekin EURO 2016 dönüşü Siyah-Beyazlı takıma imza atacağı belirtildi.

Gökhan'ın istediği her şartı yerine getiren Beşiktaş'ın 3 yıl için 9 milyon euro teklif ettiği ifade edildi.

F.Bahçe'nin sunduğu paradan (yıllık 2 milyon 250 bin Euro) 750 bin Euro daha fazla öneren Kartal'ın bu teklifine sıcak bakan Gönül'ün Milli Takım kampında arkadaşlarına kesin bir şey söylemese de "Bu son transferim, geleceğimi düşünmem lazım" dediği öğrenildi.

Yorumlar
TREND HABERLER