BEŞİKTAŞ

Beşiktaş genç futbolcu avında

Gelecek sezonun transfer çalışmalarına şimdiden başlayan Beşiktaş genç oyunculara gözünü dikti.. Listenin ilk sırasında Mainz’da forma giyen Erkan Eyibil var..

Beşiktaş genç futbolcu avında - Sayfa 1

Kadro yapılanmasında gençleşmeye gitmeye hazırlanan ve bu doğrultuda Dorukhan Toköz, Güven Yalçın ve Muhayer Oktay gibi isimleri renklerine bağlayan Kara Kartal, sezon sonu transfer çalışmalarına şimdiden başladı. Özellikle Dorukhan ve Güven’den oldukça iyi verim alan Siyah-Beyazlılar, yurt içi ve yurt dışında arayışlarını sürdürüyor.

Beşiktaş genç futbolcu avında - Sayfa 2

Kara Kartal, Alman ekibi Mainz’in altyapısında forma giyen Türk oyuncu Erkan Eyibil’i gündemine aldı. Mainz’ın U19 takımında çıktığı 18 maçta 12 gol ve 5 asiste imza atan genç 10 numaranın performansı beğenildi.Siyah-Beyazlı yöneticiler, Almanya’da ‘Geleceğin Mesut Özil’i’ olarak tanınan 17 yaşındaki futbolcu için sezon sonunda harekete geçecek. 

Beşiktaş genç futbolcu avında - Sayfa 3

Fanatik'in haberine göre; Yurt içinde de oyuncu izleyen Beşiktaş’ın, 2. Lig ekibi BAK Spor’da görev yapan kanat oyuncusu Ahmet Sun’u da listesinin üst sıralarına yazdığı öğrenildi.