FUTBOL

Aylar sonra ortaya çıkan Cocu - Fenerbahçe anlaşması!

Sezon başında Fenerbahçe'ye büyük umutlarla gelen Phillip Cocu ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Hollanda basınına önemli açıklamalarda bulunan Cocu, Fenerbahçe ile bir anlaşma yaptıklarını ifade etti.

Yusuf Özışık
Yusuf Özışıkyusuf@internetspor.com
Aylar sonra ortaya çıkan Cocu - Fenerbahçe anlaşması!

Spor Toto Süper Lig'de MKE Ankaragücü'nün Fenerbahçe'yi 3-1 mağlup etmesinin ardından sarı lacivertli yönetimle yollarını ayıran Hollandalı teknik adam Phillip Cocu ülke basınına öenmli açıklamalarda bulundu. 48 yaşındaki teknik adam, Eindhovens Dagbladgazetesine verdiği röportajda geleceğiyle ilgili konuştu.

Fenerbahçe Kulübü hakkında sorulan sorulara cevapsız kalan Cocu, bu sessizliğin arkasında Fenerbahçe ile yaptığı anlaşma olduğunu açıkladı.

Fanatik'te yer alan habere göre, Eindhovens Dagbladgazetesine verdiği röportajda Cocu "Bu, bilinçli bir tercih. Her kararı çok dikkatli alıyor, neredeyse tüm röportaj ve davetleri geri çeviriyorum. Bu durum da şu an içinde bulunduğum süreçle uyuşuyor." şeklinde ifadeler kullandı. Hollandalı çalıştırıcı, bununla birlikte yeniden takım çalıştırmak için acele etmediğini ifade ederken "İşimle arama biraz mesafe koymak istiyorum çünkü bu, yeni bir göreve başlamak için enerjimin %100 olması gerekiyor." şeklinde sözlerini noktaladı.

Yorumlar