BEŞİKTAŞ

Atiba Hutchinson'ın yeni adresi belli oldu

Siyah-beyazlı yönetim ile yeni sözleşme konusunda anlaşamayan 35 yaşındaki Kanadalı futbolcu, Beşiktaş ile ayrılık aşmasına geldi.

Atiba Hutchinson'ın yeni adresi belli oldu

Atiba Hutchinson 5 yıllık Beşiktaş kariyerini noktalamaya hazırlanıyor.

35 YAŞINDAKİ FUTBOLCUYLA SÖZLEŞMEDE ANLAŞAMADILAR: Sezon sonunda siyah beyazlılar ile sözleşmesi bitecek olan Atiba, yeni kontrat konusunda anlaşmaya varamadı. Yönetim ile görüşen Kanadalı futbolcu, 1 yılı opsiyonlu 2 yıllık sözleşme talebinde bulundu.

Futbol komitesi ise 35 yaşındaki oyuncuya maç başı ücret karşılığında 1 yıllık mukavele teklif etti. Atiba’nın 2 yıllık anlaşma talebinde ısrar etmesi nedeniyle taraflar arasında uzlaşma sağlanamadı.

5 SEZONDUR BEŞİKTAŞ'TA OYNUYOR : Bu gelişme üzerine ayrılık kararını yönetime iletten Atiba, sezonunun tamamlanmasının ardından Beşiktaş kariyerini noktalayacak. 2013-2014 sezonun başından PSV Eindhoven’dan bedelsiz olarak transfer olan Kanadalı oyuncu, son 5 yıldır Beşiktaş forması giyiyor.

Gösterdiği performans ile siyah beyazlı takımın unutulmaz oyuncuları arasına giren Atiba, Beşiktaş’ın elde ettiği son 2 şampiyonlukta önemli pay sahibi oldu.

GÖZTEPE TAKİBE ALDI : Siyah-Beyazlı Yönetim, 35 yaşındaki orta saha oyuncusuna maç başı ücret karşılığında 1 yıllık mukavele teklif etti. Atiba'nın 2 yıllık anlaşma talebinde ısrar etmesi nedeniyle taraflar arasında uzlaşma sağlanamadı. Tecrübeli oyuncu Göztepe ile görüşmelere başladı. Atiba, Sarı-Kırmızılı Kulüple anlaşma noktasına geldi.

Galatasaray öncesi büyük iddia! Demba Ba...

Yorumlar