ANTALYASPOR

Antalyaspor'dan hakem tepkisi

Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Murat Süğlün yaptığı açıklamada Göztepe maçına hakem Mete Kalkavan'ın atanmasına tepki gösterdi ve Mete Kalkavan'ın daha önce oynanan maçlarda hata yaptığını iddia etti..

Antalyaspor'dan hakem tepkisi

Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Murat  Süğlün, yaptığı açıklamada, hakem Mete Kalkavan'ın 18 Şubat Pazartesi  günü Süper Lig'in 22. haftasında oynadıkları Medipol Başakşehir karşılaşmasında  büyük hatalar yaptığını öne sürdü.
 
O maçın ardından, "Antalya, bugünü ve Mete Kalkavan'ı unutmaz."  şeklinde açıklama yaptıklarını hatırlatan Süğlün, hakemin kararlarını Türk futbol  kamuoyunun da gördüğünü bildirdi. Kalkavan'ın VAR sisteminin başında olduğu Antalyaspor-Galatasaray  maçında da büyük hatalar yaptığını savunan Süğlün, şunları kaydetti:
 
"Kalkavan'ın bu hafta oynayacağımız Göztepe maçında  görevlendirilmesini hayretle karşıladık. Her kulüp gibi, Antalyaspor'un da  hedefleri doğrultusunda mücadelesi sürerken, ligin kaderini etkileyecek böyle  kritik bir karşılaşmaya Mete Kalkavan'ın atanması, bizleri endişeye sevk etti.  Endişemizin nedeni, maçı kazanamama ihtimalimiz değil, hak edenin kazanamama  ihtimalidir. Her zaman adil yönetimden başka bir isteği olmayan kulübümüzün bu  maçta da tek isteği budur. Mete Kalkavan'ın skora hiçbir etki etmeyecek kararlar  vermesi, sadece bizim değil, eminiz ki, beşincilik ve ligde kalma mücadelesi  veren tüm takımların da beklentisidir."

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER