SPOR MAGAZİN

Alex De Souza'ya teklif yapıldı! Bomba proje

Oyunculuğunun yanı sıra kendisine ait bir de yapım şirketi bulunan Burak Özçivit, bomba bir proje hazırlığında. Koyu bir Fenerli olan Burak Özçivit, filmde rol alması için Fenerbahçe'nin efsane ismi Alex de Souza'ya teklif götürdü.

Alex De Souza'ya teklif yapıldı! Bomba proje

Oyunculuğunun yanı sıra kendisine ait bir de yapım şirketi bulunan Burak Özçivit, bomba bir proje hazırlığında.

Maddi sıkıntılar içerisinde yaşayıp daha sonra yıldız bir futbolcunun hayatını konu alan bir sinema filmi çekme hazırlığında olan Özçivit, Fenerbahçe sevdasını da gözler önüne serecek. Koyu bir Fenerli olan Burak Özçivit, filmde rol alması için Fenerbahçe'nin efsane ismi Alex de Souza'ya teklif götürdü. 

Filmin ana karakteri olan futbolcunun Alex'le rol gereği bir araya gelip efsane Brezilyalı'dan futbol dersleri almasını isteyen ünlü oyuncu, yaz aylarında ise Brezilya'ya gidip Türkiye'de iz bırakan Alex ile yüz yüze görüşecek.

Özellikle Fenerbahçe taraftarını sinema salonlarına çekmesine garanti gözüyle bakılan Burak Özçivit'in yeni filmiyle ilgili birçok detayı ise şimdilik herkesten sakladığına dikkat çekiliyor. Alex de Souza'nın da bu teklife sıcak bakacağı gelen bilgiler arasında.

FAHRİYE DE FENERLI OLDU

Takvim'in haberine göre; Burak Özçivit, Fenerbahçe tutkusunu şimdilerde oğullarına yaklaşık 7 buçuk aylık hamile olan eşi Fahriye Evcen'e de aşıladı.

Geçtiğimiz hafta Türkiye'ye gelen Alex, "Burası benim ikinci vatanım. Unutamayacağım kadar güzel günler yaşadığım yer" dedi.

Yorumlar