SÜPER LİG

Abdullah Avcı Fatih Terim ile niye tokalaşmadı?

Beşiktaş teknik direktörü Abdullah Avcı, 1-0 Galatasaray galibiyetinin ardından önemli açıklamalarda bulundu. Abdullah Avcı, Fatih Terim ile ilgili aralarındaki soğukluk üzerine flaş sözler söyledi.

Abdullah Avcı Fatih Terim ile niye tokalaşmadı? - Sayfa 1

Kendi sahasında Galatasaray’ı 1-0 mağlup eden Beşiktaş’ta Teknik Direktör Abdullah Avcı, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Abdullah Avcı Fatih Terim ile niye tokalaşmadı? - Sayfa 2

Sezon başından beri hem mental hem fiziksel olarak dalgalı süreç yaşadıklarını kaydeden Avcı, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Perşembe günü Avrupa kupası maçını oynadık. Rakibimiz salı günü oynadı. 5 gün önce oynadılar. Sakatlıklardan dolayı kadroyu sabah belirleyebildik. Sezon başından itibaren kırılmalar yaşadık. Transferler geç oldu, sakatlıklar hala devam ediyor, kırmızı kartlar oldu. Ben esneklik gösteriyorum. Takımın üzerinde çalışıp oyuncu profili üzerinde yeni bir şeyler oluşturuyorum."

Abdullah Avcı Fatih Terim ile niye tokalaşmadı? - Sayfa 3

Kulüpteki yönetim değişikliğinin de takıma enerji getirdiğini anlatan Avcı, "Belki kulübün içinde böyle bir enerjiye ihtiyaç vardı. Taraftarların önünde oynamak başka ivme getiriyor. Her şey son derece uygundu. Umarım, ki olacağına inanıyorum, üst üste 2-3 galibiyet gelir. Sakatların iyileşmesiyle inşallah yolumuza daha sağlıklı devam edebiliriz." diye konuştu.

Abdullah Avcı Fatih Terim ile niye tokalaşmadı? - Sayfa 4

Fatih Terim ile tokalaşmaması

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile tokalaşmamasıyla ilgili soruyu yanıtlayan Avcı, "Galatasaray ile Beşiktaş oynadı. Ben orada geçen sene nasıl karşılandıysam bu sene de burada öyle karşıladım." değerlendirmesinde bulundu.