BEŞİKTAŞ

LASK Linz Beşiktaş maçı sırasında yayın krizi

Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu ikinci maçında Avusturya ekibi LASK Linz ile deplasmanda karşılaştı. Mücadele öncesi yaşanan yayın krizi taraftarları çıldırttı. Maçın başlamasından sonra da yayın 15 dakika geç gelince taraftarlar sosyal medyadan TRT'yi mesaj yağmuruna tuttu.

LASK Linz Beşiktaş maçı sırasında yayın krizi

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu rövanş maçında bu akşam Avusturya temsilcisi LASK Linz ile karşı karşıya geldi. İlk maçı 1-0 evinde kazanan temsilcimizin, 2. maçı özellikle siyah beyazlı taraftarlar tarafından merakla bekjleniyordu. Maçın önüne geçen gelişme de yayıncı krizi oldu.

Maçın başlamasına bir saat kala yayıncının belli olmaması taraftarları yeterince isyan etme noktasına getirirken beklenen haber TRT'den geldi ve mücadelenin saatinde canlı yayınlanacağı ifade edildi.

Herkes bu dakikadan sonra maçın başlama saatini beklerken bir şok da TRT ekranlarında yaşandı. Maçın başlamasından sonra da yayın 15 dakika geç gelince taraftarlar sosyal medyadan TRT'yi mesaj yağmuruna tuttu.

TRT'den yapılan açıklamada Avusturya'daki yayıncıdan kaynaklı oluşan sorundan dolayı yayına geç başlanıldığı ifade edildi.

Beşiktaş'tan Harun Tekin harekatı

Yorumlar