Zanka

Damien Comolli'den Fenerbahçelilere müjde

Damien Comolli'den Fenerbahçelilere müjde Fenerbahçe'nin eski sportif direktörü Damien Comolli'den, Fenerbahçelileri sevindirecek bir haber geldi. Sarı lacivertlilerden Zanka, Frey ve Zajc'ı transfer listesine aldığı öğrenildi.

Fenerbahçeli Zanka 'Vatan Size Minnettar' tişörtü giydiği için linç edildi

Yıldız oyuncu bu tişörtü giydiği için linç edildi Fenerbahçe'nin Danimarkalı oyuncusu Zanka, ülkesinde 'Vatan size minnettar' tişörtü giydiği için art arda sözlü saldırılara maruz kalıyor.

"Vatan Size Minnettar" tişörtü başını ağrıttı Fenerbahçe'nin Danimarkalı stoperi Zanka Jorgensen, Sarı Lacivertliler'in Denizlispor'u 2-1 yendiği maçta üzerinde "Vatan Size Minnettar." yazan tişörtü giydiği için ülkesinde hedef tahtasına oturtulmuştu.

Zanka: Burası Türkiye’nin en büyük kulübü

Zanka: Burası Türkiye’nin en büyük kulübü Fenerbahçe'nin yeni transferi Mathias Zanka Jorgensen, imza töreninin ardından kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe'nin yeni transferi Zanka'nın sevgilisi güzelliğiyle mest ediyor!

Fenerbahçe'nin yeni transferi Zanka'nın sevgilisi güzelliğiyle mest ediyor! Fenerbahçe'nin yeni transferi olan Danimarkalı futbolcu Zanka, sarı lacivertli taraftarlar arasında büyük bir heyecanla karşılandı. Zanka'nın sevgilisi Nanna Marie'nin güzelliği ise, genç futbolcuya dair dikkat çeken bir diğer detaydı.