Yusuf Şimşek

Yusuf Şimşek sezon sonuna kadar Afyonspor'un başına geçti

Yusuf Şimşek sezon sonuna kadar Afyonspor'un başına geçti Son olarak Fatih Karagümrük'ü çalıştıran Yusuf Şimşek, sezon sonuna kadar Afyonspor'un başına geçti.

Beşiktaş yönetimi Yusuf Şimşek'le anlaştı

Beşiktaş yönetimi Yusuf Şimşek'le anlaştı Uzun süredir Şenol Güneş'e bir yardımcı arayan Beşiktaş yönetimi, son olarak Bandırmaspor'u çalıştıran Yusuf Şimşek ile el sıkıştı.

Denizlispor'da Yusuf Şimşek ile yollar ayrıldı

Denizlispor'da Yusuf Şimşek ile yollar ayrıldı TFF 1. Lig ekiplerinden Denizlispor yönetimi, üst üste gelen kötü sonuçlar nedeniyle, Teknik Direktör Yusuf Şimşek’in sözleşmesini feshettiğini açıkladı.

Yusuf Şimşek kovuldu! İşte gelişmeler...

Yusuf Şimşek kovuldu! İşte gelişmeler... TFF 1. Lig ekiplerinden Denizlispor yönetimi, üst üste gelen kötü sonuçlar nedeniyle, Teknik Direktör Yusuf Şimşek’in sözleşmesini feshettiğini açıkladı.

Denizlispor'da Yusuf Şimşek'e güvenoyu

Denizlispor'da Yusuf Şimşek'e güvenoyu Denizlispor ilk 4 maçta aldığı 1 puanla TFF 1'inci Lig'de son sıraya demir atarken, dün akşam toplanan yönetim kurulu, teknik direktör Yusuf Şimşek'e güvenoyu ve tam destek verdi.

Yusuf Şimşek imzayı attı

Yusuf Şimşek imzayı attı TFF 1. Lig ekibi Denizlispor, teknik direktörlük görevi için, daha önce hocalığını ve kaptanlığını yapan Yusuf Şimşek ile 1 yılı opsiyonlu 2 yıllık mukavele imzaladı.

Yusuf Şimşek Denizlispor'a geri dönüyor

Yusuf Şimşek Denizlispor'a geri dönüyor TFF 1. Lig'de teknik direktör arayışını sürdüren Denizlispor, 2013-14 sezonunda da takımın başında yer alan Yusuf Şimşek'e çevirdi.

TREND HABERLER