Yusuf Namoğlu

Yusuf Namoğlu ve yönetimi toptan istifa etti!

Yusuf Namoğlu ve yönetimi toptan istifa etti! Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Yusuf Namoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, istifalarını Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı'na verdi.

MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'ndan olay itiraf

MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'ndan olay itiraf Olaylı Galatasaray-Trabzonspor maçının ardından İstifa eden MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, NTV canlı yayınında Övünç Özdem'in sorularını yanıtladı.

MHK'da deprem! Yusuf Namoğlu istifa kararı aldı

MHK'da deprem! Yusuf Namoğlu istifa kararı aldı Merkez Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Namoğlu istifa kararı aldı. Namoğlu, "Türk futboluna daha iyi hizmet etmek adına böyle bir karar aldık. Dürüstçe görev yaptık. Resmen istifamı yarın vereceğim." dedi.

Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy MHK başkanının gideceğini açıkladı

Semih Özsoy'dan Yusuf Namoğlu ile ilgili bomba iddia Fenerbahçe Kulübü Başkanvekili Semih Özsoy, NTV'de yayınlanan Yüzde Yüz Futbol adlı programda gündeme ilişkin konularda açıklamalar yaptı.

MHK Başkanı Yusuf Namoğlu Ümit Öztürk'e patladı

Yusuf Namoğlu olay hakem Ümit Öztürk'e patladı MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, Galatasaray-Trabzonspor maçında VAR’da izlemesine rağmen beyaz noktayı göstermeyen Öztürk için “Nasıl penaltı çalmaz. Büyük hata yaptı” ifadelerini kullandı.

Serdar Ali Çelikler'den Yusuf Namoğlu'na bomba sözler

Serdar Ali Çelikler'den Yusuf Namoğlu'na bomba sözler Habertürk yazarı Serdar Ali Çelikler, "Yusuf Namoğlu MHK'sı sadece futbol dünyası açısından değil; toplumsal açıdan da çok tehlikeli olmaya başladı" ifadelerini kullandı.

MHK VAR semineri düzenledi

MHK VAR semineri düzenledi MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, VAR semineri düzenleyerek Süper Lig hakemlerine uyarılarda bulundu.