Younes Belhanda

Belhanda ve Feghouli Galatasaray’dan ayrılıyor

Galatasaray'da iki ismin bileti kesildi Galatasaray Kulübü de diğer pek çok kulüp gibi koronavirüs salgınından ekonomik anlamda etkilenmiş durumda. Bu ekonomik sıkıntı sarı kırmızılı kulübü iki yıldız futbolcusu Younes Belhanda ve Sofiane Feghouli ile yollarını ayırma noktasına getirdi.

Younes Belhanda'dan Wesley Sneijder itirafı

Belhanda'dan Sneijder itirafı Sürekli olarak Wesley Sneijder'le karşılaştırılmaktan rahatsızlık duyduğunu belirten Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, Sneijder'in kendisinden daha iyi olduğunu söyledi.

Galatasaray'da Younes Belhanda'ya 'git' mesajı

Galatasaray'da Younes Belhanda'ya 'git' mesajı Gelen teklifleri, beklentisinin altında olduğu gerekçesiyle kabul etmeyen Belhanda, son üç resmi maçta tek bir dakika bile süre almadı. Sarı kırmızılılar, artık forma giyme şansı iyice azalan tecrübeli oyuncunun, kendisine şans verilmemesini bir mesaj olarak algılayıp teklifleri değerlendirmesini bekliyor.

Younes Belhanda için flaş karar! Neden kadroda yok?

Belhanda için flaş karar! Neden kadroda yok? Fas Milli Takımı'na alınmayan Galatasaray'ın 10 numarası Younes Belhanda için açıklama geldi.

Fenerbahçe'ye 10 numara müjdesi

Fenerbahçe'ye 10 numara müjdesi Transferin en hızlı kulübü olan Fenerbahçe'de gözler yeni gelecek 10 numarada. Uzun süredir konuşulan Belhanda'dan iyi haber geldi.