Yasin Öztekin

Göztepe'de Yasin Öztekin sıkıntısı

Göztepe'de Yasin Öztekin sıkıntısı SÜPER Lig'de ilk 4 haftada sadece 2 puan toplayıp gol atamayan tek takım olan Göztepe'de en önemli hücum oyuncularından Yasin Özketin teknik ekibin gözünden iyice düştü.

Abdullah Avcı talimat verdi! Eski Galatasaraylı Kartal oluyor

Avcı talimat verdi! Eski Galatasaraylı Kartal oluyor Beşiktaş'la 3 yıllık sözleşme imzalayan Abdullah Avcı yönetimden ilk transferi istedi.. Daha önce Galatasaray'da forma giyen Yasin Öztekin Beşiktaşlı oluyor..

Yasin Öztekin Fenerbahçe'yi reddetti

Yasin Öztekin Fenerbahçe'yi reddetti Göztepe'de forma giyen Yasin Öztekin, Fenerbahçe'nin teklifini reddetti.

Yasin Öztekin taraftarı ikiye böldü

Yasin Öztekin taraftarı ikiye böldü SPOR Toto Süper Lig'de ikinci yarıya Antalya kampında hazırlanan Göztepe'de takımın ilk yarıdaki yıldızı Yasin Öztekin'in Fenerbahçe'ye satılma ihtimali taraftarı böldü.

Yasin Öztekin taraftarı ikiye böldü

Yasin Öztekin taraftarı ikiye böldü Süper Lig'de ikinci yarıya Antalya kampında hazırlanan Göztepe'de takımın ilk yarıdaki yıldızı Yasin Öztekin'in Fenerbahçe'ye satılma ihtimali taraftarı böldü.

Göztepe'nin gol makinesi Yasin Öztekin!

Göztepe'nin gol makinesi Yasin Öztekin! Süper Lig'de Yasin Öztekin fırtınası esiyor... 31 yaşındaki forvet Atiker Konyaspor ağlarını da havalandırdı, 3 maçta gol sayısını 4'e yükseltti. Yasin'in ayrıca 2 de asisti bulunuyor...

Göztepe Yasin Öztekin ve Celso Borges ile anlaştı!

Göztepe Yasin Öztekin ve Celso Borges ile anlaştı! Spor Toto Süper Lig'i İzmir temsilcisi Göztepe, Yasin Öztekin ve Celso Borges ile anlaştı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER