Volkan Babacan

Başakşehir Volkan Babacan ile ilgili haberleri yalanladı

Başakşehir o haberleri yalanladı Başakşehir, Beşiktaş'ın transfer gündeminde olduğu konuşulan Volkan Babacan ile ilgili açıklama yayınladı. Başakşehir çıkan haberleri yalanladı.

Beşiktaş'ın yeni kalecisi Volkan Babacan olacak!

Beşiktaş'ın kalesi artık ona emanet! Süper Lig'in 23'üncü haftasında Trabzonspor ile sahasında 2-2 berabere kalan Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın, Alman kaleci Loris Karius ile sezon sonunda yolların ayrılacağını açıklamıştı.

Beşiktaş Volkan Babacan için düğmeye bastı

Beşiktaş Volkan Babacan için düğmeye bastı Loris Karius’a alternatif arayan Beşiktaş, bir dönem Milli Takım kalesini de koruyan Başakşehir’in tecrübeli file bekçisi Volkan Babacan’ı listeye aldı.

Beşiktaş'ta Karius defteri kapanıyor

Beşiktaş'ta Karius defteri kapanıyor Beşiktaş'ta devre arasında Loris Karius defteri kapanabilir. Pazar günkü kongrede başkanlık yarışına giren adaylardan Ahmet Nur Çebi ile Serdal Adalı’nın göreve seçilmeleri halinde takımda ilk hamleyi kalede yapacakları ileri sürüldü.

Beşiktaş'ta flaş Volkan Babacan gelişmesi

Beşiktaş'ta flaş Volkan Babacan gelişmesi Kaleci transferi için çalışmalarına devam eden Beşiktaş'ta flaş bir gelişme yaşandı. Abdullah Avcı yönetimindeki Beşiktaş, Volkan Babacan için Başakşehir'le anlaşmaya vardı.

Sürpriz gelişme! Tolga Zengin geri dönüyor

Sürpriz gelişme! Tolga Zengin geri dönüyor Beşiktaş, Volkan Babacan transferi için Başakşehir’in Muhammed Şengezer’i almasını bekliyor. Ancak mevcut isimlerin transferinde sorun çıkarsa, eski kaptan Tolga Zengin’e 1 yıllık teklif götürülecek.

Beşiktaş'ta Volkan Babacan sürprizi!

Beşiktaş'ta Volkan Babacan sürprizi! Liverpool'dan Loris Karius'u 2 yıllığına kiralayan Beşiktaş, Alman kalecinin performansından memnun kalmadığı için gündemine Başakşehir'in yedek kalecisi Volkan Babacan'ı aldı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER