Vedat Muriqi

Fenerbahçe Vedat Muriqi için kararını verdi

Fenerbahçe Vedat Muriqi için kararını verdi Fenerbahçe Kulübü, Avrupa'da birçok tkaımın peşinden koştuğu Vedat Muriqi'yi sezon sonunda iyi bir teklif gelmesi durumunda satmayı düşünüyor.

Tottenham Vedat Muriqi transferini ocak ayında bitirebilir

Vedat Muriqi transferi ocak ayında bitirebilir İngiliz basını Premier Lig ekibi Tottenham'ın, Fenerbahçe ile iyi bir sezon geçiren Vedat Muriqi'nin transferini ocak ayında bitirebileceğini iddia etti.

Tottenham Fenerbahçeli iki ismi izledi

Tottenham Fenerbahçeli iki ismi izledi İngiliz devi Tottenham, Fenerbahçe'nin iki oyuncusu Vedat Muriqi ve Ozan Tufan'ı yakından takip etti.

Vedat Muriqi'ye 20 milyon Euro'luk teklif

Vedat Muriqi'ye 20 milyon Euro'luk teklif Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, Vedat Muriqi için Ocak’ta 20 milyon Euro teklif getireceğini söyleyen İtalyan menajeri ciddiye bile almadı.

İtalyan devi  Vedat Muriqi için geliyor

İtalyan devi Vedat Muriqi için geliyor Fenerbahçe’nin Kosovalı golcüsü takipçilerine her gün bir yenisini ekliyor. İtalyan ekibi Juventus, Ankaragücü karşısında takıma 3 puanı getiren Vedat Muriqi için harekete geçti. Juventus'un scout ekibi Galatasaray derbisinde Vedat'ı canlı olarak izleyip Sarri'ye raporunu sunacak.

Vedat Muriqi'nin hedefi Ersun Yanal'ı şaşırttı

Vedat Muriqi'nin hedefi Ersun Yanal'ı şaşırttı Fenerbahçe'nin Kosovalı yıldızı Vedat Muriqi'nin 15 gol hedefi Ersun Yanal'ı şaşırttı.

Papiss Cisse'den Vedat Muriqi göndermesi

Papiss Cisse'den Vedat Muriqi göndermesi Papiss Cisse, Fenerbahçe maçının ardından sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Golcü oyuncu Vedat Muriqi'ye gönderme yapılan yazıyı sosyal medya hesabından paylaştı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER