Valbuena

Valbuena'dan Fenerlileri mest eden paylaşım

Valbuena'dan Fenerlileri mest eden paylaşım Fenerbahçe'yle yollarını ayırdıktan sonra Olympiakos'a transfer olan Valbuena'nın Başakşehir maçı öncesi İstanbul'a gelmeden yaptığı paylaşım Fenerbahçelileri mest etti.

Fenerbahçeli Mathieu Valbuena imzayı atıyor

Fenerbahçeli Mathieu Valbuena imzayı atıyor Fenerbahçe'yle sözleşmesi sona eren ve geleceği tartışma konusu olan Mathieu Valbuena'nın yeni takımı belli oluyor.. Yunanistan'da yayım yapan Sport 24 adlı internet sitesi Valbuena hakkında bomba bir iddia ortaya attı..

Fenerbahçeli Valbuena'ya Arap kulüpleri talip oldu

Fenerbahçe'de Valbuena belirsizliği Kasımpaşa maçında 1 gol, 1 asistle Fenerbahçe'nin galibiyetinde başrolü oynayan Mathieu Valbuena'nın kulüpteki geleceğinin ne olacağı merak konusu oldu.. Transfer çevrelerinde Valbuena'nın Arap kulüplerinden gelen cazip tekliflere gözünü çevirdiği iddia ediliyor..

Fenerbahçe 3 futbolcuyu bırakmıyor! Sözleşmeleri uzatılacak

İşte Fenerbahçe'de sözleşmeleri uzatılacak 3 isim Gelecek sezon parolası şampiyonluk olan Fenerbahçe 3 futbolcuyu bırakmıyor! Yaşları ilerlese de teknik heyetin gözdesi olan bu futbolcular ile sözleşme yenilenecek..

Valbuena'nın yeni adresi Dubai!

Valbuena'nın yeni adresi Dubai! Fenerbahçe'de sözleşmesi sona erecek olan Fransız yıldız Valbuena'nın yeni adresi belli oluyor.

Fenerbahçeli Valbuena'nın sözleşmesindeki o madde! Bir maç kaldı

Valbuena'nın sözleşmesindeki o madde! Bir maç kaldı Fenerbahçeli Valbuena'nın sözleşmesindeki o maddenin detayları ortaya çıktı. Sarı-Lacivertli takım, 1 maç daha oynarsa kontratı uzayacak olan Mathieu Valbuena'nın en az 1 yıl daha takımda kalmasını planlıyor.

Fenerbahçeli Mathieu Valbuena ülkesi Fransa'yı karıştırdı!

Olay yorum! Valbuena Fransa'yı karıştırdı Fenerbahçe'de sakatlığı nedeniyle 1 ay sahalardan uzak kalacağı açıklanan Fransız futbolcu Mathieu Valbuena, ülkesinde verdiği bir röportajda çok ses getiren açıklamalarda bulundu