Valbuena

Valbuena Yunanistan’ı salladı

Valbuena Yunanistan’ı salladı Fenerbahçe’den Yunanistan’ın Olympiakos takımına transfer olan Mathieu Valbuena, yeni takımında adeta yeniden doğdu.

Fenerbahçe'den giden futbolcular şov yapıyor

Ali Koç haklı çıktı! Şov yapıyorlar Fenerbahçe'den yeni sezon öncesinde gönderilen yıldız isimler yeni takımlarında müthiş performanslar sergiliyor. Oyuncuların bu performansı da Ali Koç'un "Göreceksiniz, bizden giden oyuncular gelecek yıl nasıl oynayacak" yorumunu akıllara getiriyor.

Valbuena'dan Fenerlileri mest eden paylaşım

Valbuena'dan Fenerlileri mest eden paylaşım Fenerbahçe'yle yollarını ayırdıktan sonra Olympiakos'a transfer olan Valbuena'nın Başakşehir maçı öncesi İstanbul'a gelmeden yaptığı paylaşım Fenerbahçelileri mest etti.

Fenerbahçeli Mathieu Valbuena imzayı atıyor

Fenerbahçeli Mathieu Valbuena imzayı atıyor Fenerbahçe'yle sözleşmesi sona eren ve geleceği tartışma konusu olan Mathieu Valbuena'nın yeni takımı belli oluyor.. Yunanistan'da yayım yapan Sport 24 adlı internet sitesi Valbuena hakkında bomba bir iddia ortaya attı..

Fenerbahçeli Valbuena'ya Arap kulüpleri talip oldu

Fenerbahçe'de Valbuena belirsizliği Kasımpaşa maçında 1 gol, 1 asistle Fenerbahçe'nin galibiyetinde başrolü oynayan Mathieu Valbuena'nın kulüpteki geleceğinin ne olacağı merak konusu oldu.. Transfer çevrelerinde Valbuena'nın Arap kulüplerinden gelen cazip tekliflere gözünü çevirdiği iddia ediliyor..

Fenerbahçe 3 futbolcuyu bırakmıyor! Sözleşmeleri uzatılacak

İşte Fenerbahçe'de sözleşmeleri uzatılacak 3 isim Gelecek sezon parolası şampiyonluk olan Fenerbahçe 3 futbolcuyu bırakmıyor! Yaşları ilerlese de teknik heyetin gözdesi olan bu futbolcular ile sözleşme yenilenecek..

Valbuena'nın yeni adresi Dubai!

Valbuena'nın yeni adresi Dubai! Fenerbahçe'de sözleşmesi sona erecek olan Fransız yıldız Valbuena'nın yeni adresi belli oluyor.

TREND HABERLER
TREND HABERLER