Vagner Love

Vagner Love Brezilya'da kendine geldi

Vagner Love Brezilya'da kendine geldi Olaylı bir şekilde Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra Corinthians'a transfer olan Vagner Love, Brezilya'da iyi bir başlangıç yaptı.

Vagner Love Beşiktaş yönetimini bombaladı

Vagner Love Beşiktaş yönetimini bombaladı Beşiktaş'la olan sözleşmesini feshederek Corinthians'a transfer olan Vagner Love, ülkesi Brezilya'da ses getirecek açıklamalar yaptı.

Beşiktaş Vagner Love'un alacaklarının ne kadarını ödeyecek?

Beşiktaş alacaklarının ne kadarını ödeyecek? Brezilyalılar açıkladı! Beşiktaş'la olan sözleşmesi feshedilen ve ülkesinin takımlarından Corinthians'la 2020 yılının sonuna dek anlaşan Vagner Love ile ilgili Brezilya'dan flaş bir iddia geldi. Brezilyalı golcünün alacaklarının önemli bir bölümünden vazgeçtiği öne sürüldü.

Beşiktaş Vagner Love'la yollarını ayırdı

Beşiktaş'ta flaş gelişme! Maçtan sonra sözleşmesi feshedildi Beşiktaş yöneticisi Ahmet Kavalcı, 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından yaptığı açıklamada Vagner Love'ın sözleşmesini feshettiklerini açıkladı.

Vagner Love FIFA’ya gidiyor

Beşiktaş'a şok! Vagner Love FIFA’ya gidiyor Beşiktaş'tan 6 aydır ödeme alamayan Love’ın, FIFA’ya şikayette bulunacağı öğrenildi.

Corinthians'tan Vagner Love açıklaması

Vagner Love transferi için resmi açıklama geldi Beşiktaş'la olan sözleşmesini feshetmesi beklenen Vagner Love'un bir süredir ülkesi Brezilya'ya transfer olacağı konuşuluyordu. Konuyla ilgili olarak resmi açıklama geldi.

Vagner Love transferi an meselesi

Vagner Love transferi an meselesi Corinthians Teknik Direktörü Carille, Vagner Love için, “Onu burada 4 farklı bölgede de oynatabilirim” diyerek transferinin an meselesi olduğunu itiraf etti.

TREND HABERLER
TREND HABERLER